Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od razu na początku zaznaczę, że 1) to nie zarzutka, 2) wykłady umoralniające i ostrzeżenia mam w nosie, więc nawet nie marnujcie czasu na ich pisanie.

No więc do rzeczy - potrzebuję rady, głównie od Mirków. Podoba mi się pewien facet i wiem, że ja jemu też, świetnie się dogadujemy, tyle że jest żonaty. Nie chcę się z całej tej sytuacji tłumaczyć, ale jeśli kogoś interesuje, to on zaczął mnie podrywać. Gdyby nie to, że go wystalkowałam, do tej pory myślałabym, że jest singlem. Dzieci nie ma.

Na razie do niczego nie doszło, trzymam go na dystans, raz już dałam trochę kosza, ale napięcie seksualne jest bardzo silne. I zastanawiam się jak go odbić. Jest w wieku kryzysu średniego, ma już za sobą jeden rozwód, w dodatku jego żona jest wybitnie nieatrakcyjna (nie piszę tego złośliwie, takie są fakty). Więc wydaje mi się, że mam szansę, ale nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Stąd pytanie, jeśli ktoś jest w podobnym wieku i miał kryzys w małżeństwie - co was najbardziej irytowało w waszej żonie? Jeśli się rozwiedliście, to co było do tego najsilniejszym bodźcem? Co w tym wieku najbardziej pociąga facetów u nowych partnerek? Domyślam się, że namawianie do rozwodu tylko pogorszy w razie czego sytuację, ale czy lepiej o tym nie wspominać, czy sugerować, a jeśli tak, to jak? Jestem naprawdę mocno zdeterminowana, więc podpowiedzcie coś albo podzielcie się swoją historią. Niestety on sam na razie nie opowiada mi o żonie, nie narzeka na nią, w rozmowach całkowicie ignoruje fakt jej istnienia, chociaż wie już o tym, że ja wiem.

#niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
ma już za sobą jeden rozwód, w dodatku jego żona jest wybitnie nieatrakcyjna (nie piszę tego złośliwie, takie są fakty). Więc wydaje mi się, że mam szansę, ale nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać. Stąd pytanie, jeśli ktoś jest w podobnym wieku i miał kryzys w małżeństwie - co was najbardziej irytowało w waszej żonie? Jeśli się rozwiedliście, to co było do tego najsilniejszym bodźcem? Co w tym wieku
@AnonimoweMirkoWyznania są dwie opcje - albo wyczuje Twoje zdesperowanie, porucha i zostawi albo i tak traktuje Cię jako laske do ruchania, kto wie czy niejednorazowego i będzie Cie tak trzymał, aż sama nie zmadrzejesz ( ͡º ͜ʖ͡º)

gdyby chciał się z Tobą wiązać juz dawno mówiłby cos o żonie, z ktora najwyrazniej mu jednak sie dobrze zyje.

poza tym g8 b8 m8, usuń konto ( ͡º
**jozekzbagna**: Najszybciej możesz go zdobyć przez łóżko, tego zawsze brakuje w długich związkach. Na rozwód raczej bym nie liczył. Z Twojego opisu wygląda, że on szuka ruchadełka na boku a nie partnerki. Jak zostawi to Ty wskoczysz na jej miejsce czyli za jakiś czas spotka Cię taki sam los jak obecnej żony.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}