Wpis z mikrobloga

369726,90 - 14,68 = 369712,22

Hej, pierwszy raz dodaję wynik do sztafety, więc mogę coś namieszać :D Postanowiłem, że wezmę udział w Cracovia Półmaraton, chciałbym celować w czas ~1:50-1:55, póki co wybrałem taki plan:
http://polskabiega.sport.pl/polskabiega/1,139811,16585135,Plan_treningowy_na_polmaraton__Czas_2_godziny.html

Mogłyby się tęższe głowy na jego temat wypowiedzieć? Przeglądałem kilka i ten jest najbardziej przejrzysty. Po skończeniu 10 tygodni podkręciłbym tempa coś pomiędzy te z tego planu, a z tego na 1:45.

#sztafeta #ruszkrakow #bieganie

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 3
@timeless: Jedna ważna (chyba) rada - obserwuj swój organizm i samopoczucie w trakcie biegania. Pamiętaj że możesz sobie pod siebie modyfikować taki plan. ;)) Zmieniać tempa, jednostki treningowe itd. Bo może się okazać, ze to będzie dla Ciebie za mało ambitny plan - albo też zbyt ambitny. Do Cracovii jeszcze dużo czasu, z pewnością zdążysz sobie sprawdzić jak się w danych tempach czujesz. ;)
@Kinja: dzięki! tzn. wiem, że mogę go pod siebie zmieniać, chodziło mi też o to, czy jednostki treningowe są ok (czy nie brakuje nic istotnego) i czy kilometraż się zgadza, bo np. gdzieś czytałem, że powinno się biegać z 10-15 km więcej w tygodniu do półmaratonu. jestem po tygodniu i chyba tylko tempo pierwszego zakresu jest u mnie za duże - Garmin pokazuje wyższe tętno, nie wiem czy to wina zegarka