Wpis z mikrobloga

@ptakel024: tylko że ja mam dziewczynę już 5 lat w zwiazku a do ubioru nie przykładam wagi . Nie będę chodzić w pantoflach Albo adidasach jak jest 30 stopni. Prowadzę własną firmę więc nie muszę codziennie latać w koszuli i spodniach z kantem
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: Nie musisz nigdzie iść. W tym jest cały myk. Skąd w ogóle to przekonanie, że coś musisz? Szczerze? Piątki wieczorami przeznaczyłbym na książkę i medytację, bo to dwie rzeczy, które mi najbardziej pomogły w wyjściu z przegrywu. Medytacja ma zbawienny wpływ bo pozwala się uporać z przyczynami depresji, a nie tylko jej skutkami. Jak kilka piątków spędzisz sam i nauczysz się cieszyć własnym towarzystwem, to dopiero zachce Ci się robić
Budo - @TaboretBezPoszycia: Nie musisz nigdzie iść. W tym jest cały myk. Skąd w ogóle...

źródło: comment_EPDltwfBRjLuctiOkTEXnbdp5puOPLSF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: spoko. Moze jest tak jak mowisz. Ale w przypadku kobiety to szambo gwaltownie podnosi swoj poziom jak jest juz silna i niezalezna 30+. Chyba ze ktoras to lubi i chce np. Byc bez rodziny w wieku 50 jak zaden niebieski nawet na nia nie splunie.
  • Odpowiedz
@rafal-heros gosciu sandalki se wloz do szafki i niech sobie spokojnie poczekaja do twojej emerytury xd nie dziwie ci sie ze nie masz foki od 5 lat skoro #!$%@? w sandalach #!$%@? skarpetki ci chociaz do nich fituja?
  • Odpowiedz
@Budo: psycholog polecił mi materiały Louise hay , techniki relaksacyjne jacobsona oczywiście z nich korzystam. Pracuje nad sobą nie czuje do siebie odrazy w przeciągu kilku lat moja pewność siebie znacznie wzrosła bez kontaktu z psychologiem. Było znacznie gorzej ataki paniki głupie urojenia że każdy jest przeciwko mnie, płacz w pracy na kiblu to wszystko mam już za soba. Teraz największy ból sprawia mi fakt że niemam bratniej duszy kogoś z
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: No problem, życzę Ci powodzenia. Napiszę chyba niedługo duży wpis dla mireczków szukających wyjścia z przegrywu i deprechy zawierający moje przemyślenia i doświadczenia, może znajdziesz tam coś dla siebie.
  • Odpowiedz
@peoplearestrange no to lipa¯_(ツ)_/¯ mysle ze ci co podejmuja "ryzyko" inicjatywy nie placza w necie bo wiedzą ze to głównie od nich samych zależy to czy sa w takim miejscu jakim są, a nie innym. Nawet jeśli nic nie daja te inicjatywy..
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: no wlasnie rezygnacja z rodziny : dla kobiety to szybkie podnoszenie sie poziomu szamba z wiekiem. Chyba, ze jakas serio spelnia sie jako silna i niezalezna, ale moim zdaniem takie kobiety biora pod uwage najblizsze kilka lat, a nie myślą o tym co bedzie w wieku 50, jak faceci nie beda chcieli nawet na nia splunac, znajomi beda mieli swoje rodzinki, a jej pozostanie samotne czekanie na smierc.
A opcja
  • Odpowiedz