Wpis z mikrobloga

@DzikaMrowka: Musisz się pogodzić z rolą podległą wobec mężczyzny i z uśmiechem na twarzy zostać korpomamusią, sprzątaczką, praczką, animatorem wolnego czasu i dziwką na zawołanie. W życiu nie można mieć wszystkiego, a każdy jest niewolnikiem własnych ograniczeń. Możesz też kupić kota lub psa i cieszyć się życiem bezdzietnej silnej kobiety na jeden etat... Twój wybór
Poliorketes - @DzikaMrowka: Musisz się pogodzić z rolą podległą wobec mężczyzny i z u...

źródło: comment_gN5P9eu1QnijVDfgW79EhXeBZ3gHILyi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: też tak miałem ale w sumie mi to odpowiadało. Jednak któregoś dnia na facebooku napisał do mnie kolega z podstawówki czy nie wyskoczę z nim i jego znajomymi na piwko a później na meczyk. Zgodziłem się,alkoholu nigdy nie piłem (miałem wtedy 19 lat) ale tego popołudnia wypiłem kilka piw. Kilka czyli 11+ dwie sety wódki. Na mecz oczywiście nie dotarłem,ale zostałem żywą legendą wśród jego znajomych. Od tamtej pory co
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: Przynajmniej starasz się coś zrobić, a to już jest coś. Z przyjaciółmi bywa różnie, czasem się ktoś trafi, czasem dużo czasu minie zanim się coś trafi. Podobnie ze znalezieniem kobity. Największe szanse na to mamy zmieniając otoczenia, a więc za młodu. Różne szkoły, klasy, więcej czasu, jakieś studia czy coś. Później człowiek zaczyna robotę i jedyna zmiana na jaką może liczyć, to nowi pracownicy lub zmiana otoczenia. Sam się nabiłem
  • Odpowiedz