Wpis z mikrobloga

5 lat temu straciłem radość życia od 4 lat niemam znajomych, każdy weekend spędzam przed komputerem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) 25 lat na karku i czuję że, najlepsze lata mam już za sobą. Jak do 30 nic się nie zmieni to strzelam samobója. Chciałbym choć jeden dzień być szczęśliwym (,) #przegryw #feels #depresja #fobiaspoleczna
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TaboretBezPoszycia: Nie, nie robisz. Piszesz, że jeśli nic się nie zmieni, to walisz czapę. Ty się położyłeś na plecy i czekasz aż ktoś Cię dobije, albo wyrucha. "Każdy weekend przed kompem" to nie jest robienie co się da.
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: Różowa Ci coś tam napisała, a Ty już do niej, że chcesz się spotykać xD
Gościu pls... musisz zacząć od swojej głowy i zmienić nastawienie. Praca od samych podstaw. Zapomnieć wszystko co wiesz o kobietach, szczęściu itd i po prostu zbudować się od nowa według lepszych wzorców...
  • Odpowiedz
@TaboretBezPoszycia: Bo to złe podejście! Szukasz spotkań nie naprawiając uprzednio siebie od środka... jak chcesz przybić obrazek do ściany to potrzebujesz jeden dobry gwóźdź, a nie dwa #!$%@? i pogięte. Nastawiasz się na jakiś z góry założony wynik, że niby spotkanie kogoś coś tam pomoże... musisz zacząć od siebie i dopiero wtedy wyjść do ludzi, jak będziesz na to gotowy. Inaczej kończy się jak w tych wszystkich wpisach, gdzie przegryw
  • Odpowiedz
@Budo: Wielu przegrywów często w piątki pisze ze niema z kim wyjść że są przez to smutni. Więc dlaczego przegryw z przegrywem ma się nie spotkać? Nie szukam #!$%@? wie jakich znajomości po prostu wyjść porozmawiać... Leki to nie jedyny element mojej terapii.
  • Odpowiedz