Wpis z mikrobloga

@MichasQGP no ja wyszedlem raz na plus co byla promocja funduszy polaczonych z lokata (taka reklama z kucharzem leciala) no i pozniej bylem zachecony zyskiem ( ͜͡ʖ ͡€) (co prawda nie duzym, ale nieco wiekszym niz z samej lokaty) i wyszlo jak wyszlo


@mirko90: finalnie w przypływie podobnej reklamy zakupiłem 3 takie fundusze z lokatami. No więc wziąłem jeden średnio odważny xD, jeden nowych technologii (bo przecież
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MichasQGP: Tylko czekając np. 2 lata jeśli za obsługę funduszu jest 5% rocznie to jesteś zawsze 10% w plecy. Gorzej że kłamią że jest gwarancja zysku. Może i gwarancja była na papierze ale nie uwzględnia ona 5% prowizji, wskutek czego jest i tak na minus...
@MichasQGP: niby tak, ale zawsze milej #!$%@?ć na alkohol i narkotyki ;)


@niggerinthebox: to fakt i mocny argument.. nie wykluczone że skorzystam z porady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko czekając np. 2 lata jeśli za obsługę funduszu jest 5% rocznie to jesteś zawsze 10% w plecy.


@LeonardoDaWincyj: te fundusze miałem w takiej promocji że nie ponoszę ich kosztów
@MichasQGP: Ponosisz, ponosisz. Kosztów zakupu może nie, koszty zarządzania - przed tym nie unikniesz.

@niggerinthebox: To trochę wina naszego gównianego rynku - w Stanach chyba w zeszłym roku był moment, że nawet jeśli kupiłeś udziały funduszu w najgorszym momencie - na samej górce przed kryzysem 07/08, w 2017 czy 2018 i tak miałeś 100% zarobku. A u nas jak w lesie (z 2 strony WIG40TR czyli z uwzględnieniem dywidend ma