Wpis z mikrobloga

Ostatnie #rozdajo w najbliższym czasie, bo chyba stanowczo przesadzam z tym i nie zdziwie się jak macie mnie dość( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla jednej wylosowanej osoby spośród plusujących świecąca niespodzianka ode mnie - dwa świecące breloki mojej produkcji. Wysyłka oczywiście na mnie, więc nic nie trzeba robić tylko plusować.
Zielonki - wy już wiecie co.

Specjalnie dla Was kupon -15% na kupno jakiejś pierdułki na mojej stronie
Wystarczy że wpiszecie podczas podsumowania zamówienia w polu kupon "bardzo ambitna nazwa kuponu" - ważny przez dwa tygodnie od teraz, więc macie czas żeby się rozejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji ankieta - co Wam się podoba najbardziej z drewnianych produktów?

W komentarzu najlepsza jakość gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego Mirky!

#rozkminkrzaka #chwalesie #rekodzielo #gif
bkwas - Ostatnie #rozdajo w najbliższym czasie, bo chyba stanowczo przesadzam z tym i...

źródło: comment_k07JfNuL9Y0JJcrcC0dFiLdUmg6E3Z5g.jpg

Pobierz

Co Wam się podoba najbardziej podoba?

  • Jeleń 15.8% (232)
  • Wilk 25.8% (379)
  • Niedźwiedź 7.4% (109)
  • Lis 5.9% (87)
  • Żarówka 4.1% (60)
  • Latarka 1.4% (21)
  • Mechanizmy na stronie 4.7% (69)
  • Jakbyś upadł i sobie głupi ryj rozwalił 34.9% (513)

Oddanych głosów: 1470

  • 54
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@wespazjan żaden problem - kup fiolkę o pasującym kolorze i napisz przy zamówieniu żeby z tego zrobić kolczyk - wyśle wtedy pojedynczą sztukę, dam też na zapas silikonowe zatyczki i bigla bo czasem się gubią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bkwas: myślałem na początku, że to jakieś logo z Gry o Tron podłożone pod kultową scenę z Jackassa, gdzie pomalowali gościowi tyłek, ustawili na makiecie tak żeby się zgrywał z tłem i on zaczynał ostrą biegunkę na metr w górę. Już miałem plusować bo to by było idealne podsumowanie ostatniego sezonu.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Zaraz wysyłam przyjaciółce która robiła, zdziwi się : D

Kurde lubię geometrię, ale dużo się tego zrobiło przez ostatni rok
  • Odpowiedz
@Scooterek: Jeśli masz grafikę, której nie trzeba by zbyt dużo przerabiać i nadaje się do wycięcia - mogę się podjąć i spróbować :)

Jeśli jednak masz grafiki które trzeba przerabiać robi się zwyczajnie droga sprawa - sam fakt robienia projektu i późniejszego wykańczania niestety swoje kosztuje.

Ale jeśli Ci to nie straszne zapraszam na PW :)
  • Odpowiedz