Wpis z mikrobloga

Ostatnie #rozdajo w najbliższym czasie, bo chyba stanowczo przesadzam z tym i nie zdziwie się jak macie mnie dość( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla jednej wylosowanej osoby spośród plusujących świecąca niespodzianka ode mnie - dwa świecące breloki mojej produkcji. Wysyłka oczywiście na mnie, więc nic nie trzeba robić tylko plusować.
Zielonki - wy już wiecie co.

Specjalnie dla Was kupon -15% na kupno jakiejś pierdułki na mojej stronie
Wystarczy że wpiszecie podczas podsumowania zamówienia w polu kupon "bardzo ambitna nazwa kuponu" - ważny przez dwa tygodnie od teraz, więc macie czas żeby się rozejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji ankieta - co Wam się podoba najbardziej z drewnianych produktów?

W komentarzu najlepsza jakość gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego Mirky!

#rozkminkrzaka #chwalesie #rekodzielo #gif
bkwas - Ostatnie #rozdajo w najbliższym czasie, bo chyba stanowczo przesadzam z tym i...

źródło: comment_k07JfNuL9Y0JJcrcC0dFiLdUmg6E3Z5g.jpg

Pobierz

Co Wam się podoba najbardziej podoba?

  • Jeleń 15.8% (232)
  • Wilk 25.8% (379)
  • Niedźwiedź 7.4% (109)
  • Lis 5.9% (87)
  • Żarówka 4.1% (60)
  • Latarka 1.4% (21)
  • Mechanizmy na stronie 4.7% (69)
  • Jakbyś upadł i sobie głupi ryj rozwalił 34.9% (513)

Oddanych głosów: 1470

  • 54
@thevil87 te białe wyszły z totalnego przypadku - potrąciłem kubek z żywicą, musiałem wszystko ratować na szybko i dodałem białego perłowego pigmentu.

Okazało się że jest całkiem miły efekt, szczególnie gdy przyszlifuje się całość na tyle, zeby delikatnie odsłonić drewno.

I później się dziwić że zamiast jednego czy dwóch rodzajów wychodzi mi parę jak robię przypał na przypale ;D
bkwas - @thevil87 te białe wyszły z totalnego przypadku - potrąciłem kubek z żywicą, ...

źródło: comment_cI8NJOcCIy2ctif3TKd1MtzFQbReyQh0.jpg

Pobierz
@MeeF: Na pełnym słońcu ładuje się w dosłownie parę sekund, choć do "pełnego naładowania" lepiej zostawić na parę minut.

Później oddaje intensywnie światło przez pierwsze 3-5 minut później widocznie słabnie. Efekt świecenia gdy w pomieszczeniu jest całkowicie ciemno utrzymuje się parę godzin - średnio po 4-5 godzinach nadal widać że się delikatnie świeci.

To tylko i aż luminescencja, taka sama jak we wskazówkach zegarkowych tyle, że używam nowocześniejszych pigmentów które dłużej
@MeeF: producent podaje żywotność pigmentu 15-20 lat.

Ja myślę, że przez 10 lat bez najmniejszych problemów powinien zachować swoje właściwości. Po tym czasie może zmieniać się delikatnie kolor świecenia w stronę zielonego - który jest bazowym. Ale prędzej zgubisz jak go zużyjesz : D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas: no znając moje zdolności do gubienia rzeczy to tak xD bardzo podoba mi się fiolka, ale nie jestem pewien gdzie bym mógł ją nosić. Na szyji na rzemyku ewentualnie, ale nie jestem fanem wisiorków, za to jestem fanem bransoletek, ale w ofercie widzę tylko jedną - nieświecącą. Planujesz poszerzyć ofertę? Jak narazie padnie na któryś z breloków z tego posta, do kluczy idealne, bo moje takie puste :D