Wpis z mikrobloga

Ostatnie #rozdajo w najbliższym czasie, bo chyba stanowczo przesadzam z tym i nie zdziwie się jak macie mnie dość( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla jednej wylosowanej osoby spośród plusujących świecąca niespodzianka ode mnie - dwa świecące breloki mojej produkcji. Wysyłka oczywiście na mnie, więc nic nie trzeba robić tylko plusować.
Zielonki - wy już wiecie co.

Specjalnie dla Was kupon -15% na kupno jakiejś pierdułki na mojej stronie
Wystarczy że wpiszecie podczas podsumowania zamówienia w polu kupon "bardzo ambitna nazwa kuponu" - ważny przez dwa tygodnie od teraz, więc macie czas żeby się rozejrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji ankieta - co Wam się podoba najbardziej z drewnianych produktów?

W komentarzu najlepsza jakość gifa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego Mirky!

#rozkminkrzaka #chwalesie #rekodzielo #gif
bkwas - Ostatnie #rozdajo w najbliższym czasie, bo chyba stanowczo przesadzam z tym i...

źródło: comment_k07JfNuL9Y0JJcrcC0dFiLdUmg6E3Z5g.jpg

Pobierz

Co Wam się podoba najbardziej podoba?

  • Jeleń 15.8% (232)
  • Wilk 25.8% (379)
  • Niedźwiedź 7.4% (109)
  • Lis 5.9% (87)
  • Żarówka 4.1% (60)
  • Latarka 1.4% (21)
  • Mechanizmy na stronie 4.7% (69)
  • Jakbyś upadł i sobie głupi ryj rozwalił 34.9% (513)

Oddanych głosów: 1470

  • 54
  • Odpowiedz
@bkwas: tak z ciekawości, ile kosztuje tryt, że breloczki z nim są takie drogie?
edit: Nie myślałeś nad małą komorą próżniową żeby usunąć bąbelki z żywicy? :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Jaki_Jack ciężko mi określić ile konkretnie siedzę nad jedną sztuką - jednak w większości wypadków jak już robię coś takiego to całą serią żeby optymalizować czas, jest mi zresztą wtedy dużo łatwiej, jak wylewam w jednym momencie i kontroluje wszystko, później obrabiam w jednym momencie i tak samo przy polerce.

Ale w skrócie - zalewanie to gdzieś godzina/ dwie na całą serię - samo mieszanie zywicy, dodawanie pigmentów itp.

Później wszystko twardnieje
bkwas - @Jaki_Jack ciężko mi określić ile konkretnie siedzę nad jedną sztuką - jednak...

źródło: comment_l9QsDS3E8MRcoFcgxVynAli5OpQiGXsY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Jaki_Jack pewnie ;)

Fakt faktem jedynym problemem na dzień dzisiejszy jest czas realizacji - nie jestem w stanie indywidualnych zamówień zrobić szybko, tym bardziej że zbiera mi się ich trochę - ale jeśli tylko czas oczekiwania nie jest problemem mogę zrobić coś ciekawego pod klienta ;D

Pisz PW albo najlepiej na bido.rekodzielo@gmail.com - tam zbieram wszystkie indywidualne zamówienia bo na wyjopowej skrzynce łatwo zgubić wiadomość od kogoś przy natłoku powiadomień
  • Odpowiedz