Wpis z mikrobloga

Mireczki może pomożecie? Uczę się #rosyjski i jako pasjonatka memów, internetu i ubogiego żartu pomyślałam że może do codziennego przeglądania wypoku i kilku innych stron służących górnolotnej rozrywce dołączę jakąś stronę z rosyjskimi memami, żeby język sam się nauczył. Ktoś z was się orientuje co tam jest dużym i spoko serwisem? Jestem na niskim poziomie języka wiec coś zbliżonego do demotywatorow albo 9gaga byłoby idealne. #kiciochpyta
  • 14
@bledny: Duolingo codziennie po godzinie plus kilka lekcji z lektorem przed wakacjami. A w internatach rosyjskich jakoś się nie odnajduje jeszcze... a masz coś do dodania w temacie? Jak się uczyłam angielskiego to największy progres był od oglądania programów bez napisów i od gadania z ludźmi na interpals, ale po rosyjsku jeszcze nie jestem na to gotowa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Katydid: IMO Duolingo z rosyjskiego jest słabe. Sprawdź kurs Instytutu Puszkina, jest według mnie dużo lepszy. Interpals to jest dla mnie śmietnik, takie conversationexchange.com jest lepsze, ludzie są bardziej ogarnięci.
Może spróbuj obejrzeć jakiś film? Na przykład coś Bałabanowa. "Wojna" albo "Brat".
Jeśli szukałabyś filmów i umiesz w torrenty, to polecam rutracker.org.