Wpis z mikrobloga

@shiromaru: Ale, że ten soyboy ma mnie do czegoś niby przekonać? Typie, ja nie mówię, że edukacja w tym zakresie jest zła ale to się nie powinno odbywać z reżimowej szkole za moje pieniądze.
Trzeba mieć naprawdę niezły autyzm, żeby stwierdzić, że przez brak edukacji seksualnej w państwowej szkole dzieje się coś złego.
W tej całej "edukacji seksualnej" chodzi o to by osoby, które w normalnym systemie nie znalazłyby porządnej roboty
Typie, ja nie mówię, że edukacja w tym zakresie jest zła ale to się nie powinno odbywać z reżimowej szkole za moje pieniądze.


@marian9131: Dobrze że religia już może ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej całej "edukacji seksualnej" chodzi o to by osoby, które w normalnym systemie nie znalazłyby porządnej roboty czyli tzw. "edukatorzy seksualni" wchodzili do szkół i sączyli swoje skrzywione poglądy na świat dzieciakom.


@
@venividi: Uwielbiam ten argument o katechetce WDŻ XD
Dziwnym trafem ani ja ani żaden z moich znajomych nie miał z katechetką, a nagle wszyscy internauci mieli katechetkę. Za to mam znajomego, który miał wychowanie do życia w rodzinie z kolesiem, który jest otwarcie gejem.
Rozumiem, że mamy w Polsce jakiś ogromny problem z chorobami wenerycznymi, że konieczna jest jakaś nadprogramowa edukacja? Rozumiem, że w UK, gdzie ta edukacja seksualna funkcjonuje już
A co do religii. Jakby takie same treści jak edukator seksualny przekazywał ksiądz to mielibyście go za pedofila. W ogóle, żeby wykształcić się w kierunku uczenia cudzych dzieci o seksie i wykonywać tą pracę przez część życia to naprawdę trzeba mieć coś z pedofila.


@marian9131: XDDDDDDDDDDDDDD Czy ty właśnie porównujesz "edukatora seksualego" do księdza i to jeszcze księdza pedofila? Ty wiesz że edukacja seksualna to nie ruchanie ministranta?

Z resztą jakie
@venividi: Nikt nie mówi o "ruchaniu ministranta".
Każdy człowiek wybiera sobie taką pracę, która sprawia mu przyjemność. Jeśli ktoś wykonuje pracę polegającą na "edukacji seksualnej" małoletnich to zakładam, że nie robi tego za karę. Logicznym wnioskiem jest to, że taka osoba ma coś w sobie ze zwyrola skoro sprawia to jej przyjemność
@marian9131: takiej ilości chochołów i paranoi jak w tym twoim wysrywie to juz dawno nie czytałem. Ściągnij foliową czapeczkę, odstaw wprawo i niezależną, czytaj założenia programowe i opinie ekspertów i myśl #!$%@? samodzielnie, a nie powielasz jak bezrozumna małpa jakieś prawackie wysrywy z głównej
Logicznym wnioskiem jest to, że taka osoba ma coś w sobie ze zwyrola skoro sprawia to jej przyjemność


@marian9131: Czyli wg Twojej logiki ksiądz, który chce edukować seksualnie maloletnich też jest zwyrolem.

Mniejsza. Twoja logika dawno przekroczyła granicę zdrowego rozsądku. Życzę miłego dnia i pilnuj foliowej czapki żeby nie spadła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@venividi: oczywiście, ze taki ksiądz jest zwyrolem. Czemu myślisz stereotypami i zakładasz, ze jak ktos jest przeciwnikiem państwowej edukacji seksualnej to jest zwolennikiem takiej edukacji przez księdza lub katechete
@marian9131: Pójdźmy zatem krok dalej. Czyli ginekolog też zgodnie z Twoimi przekonaniami wykonuje swoją pracę dlatego że lubi sobie popatrzeć. Albo szambiarz. Albo kardiolog. Dostrzegasz już luki w swoim rozumowaniu?

Utożsamiasz przyjemność z pracy z jakąś perwersją, co się zupełnie mija z prawdą i logiką nawiasem mówiąc.

Dalej. Czego nie rozumiesz w DOBROWOLNOŚCI? Nikt dzieci nie będzie na siłę ciągnał na te zajęcia, nikt im nie będzie tam prał mózgów lewacko
@venividi: o kurde grubo. Ja mialem w podstawówce przyrodę, gdzie byly elementy biologii i dzięki temu dzieci wiedzialy na czym polega rozmnazanie. Nie potrzeba do tego specjalnego przedmiotu, gdzie robotę będą wykonywac dzialacze lgbt.
Nie istnieje problem spoleczny o ktorym mówisz. To wy stworzyliscie sobie chochoła z ktorym chcecie walczyc za pomocą państwowej indoktrynacji dzieci :)