Wpis z mikrobloga

Odnosząc się do wpisu @zartos.

Nie widzę tutaj powodu do hejtu na kobiety. Zęby to dość droga w leczeniu część naszego ciała.

Jednak wydaje mi się że zbiórka na taki cel to ostateczność.

Sam mam problem z utrzymaniem starego psa i pewnie gdyby jego stan by się pogorszył to zacząłbym żebrać, bo z pracą nie jest dobrze :/
Ale na pewno nie dostałbym takiego feedbacku jak #rozowypasek.

Te zbiórki pokazują jedynie, że tragedie i problemy ludzkie potrafią być przez ludzi łatwo skateogryzowane na te ważne i te mniej.

Ja na leki dla psa na które mnie nie stać na pewno bym nie zebrał takiej kwoty, bo oberwałbym zarzutem "Sam se zarób.", "Czemu nie uśpisz jak jest stary?" albo mój ulubiony "Było myśleć i planować wcześniej, a po co wogóle tyle pieniędzy na psa wydawać?" XDDDD

Także Internet nauczył mnie, że tylko zbiórki mające potencjał "medialny" i mają odpowiedni "poziom tragiczności" są przez internautów wspierane.

I ja to rozumiem, każdy robi co chce i jak chce, więc trochę mnie dziwi ten ból dupy, że laska zebrała hajs na naprawę zębów, facetów w necie bardziej kręci naprawa uśmiechu kobiety niż chore dzieci, starsi ludzie czy zwierzęta.

Każdy sympatyzuje bardziej z tymi którzy mu się bardziej podobają.

Wykop(uogólnienie) np. nienawidzi #p0lek, więc sympatyzuje z #niebieskiepaski, które oberwały od #rozowepaski.

Tak to według mnie działa i co w tym złego? ¯\(ツ)/¯

Jedni zbierają na zęby, inni na laptopa, a jeszcze inni na darmowe wakacje xD Z lepszym lub gorszym skutkiem, tylko po co ich oceniać , każdy orze, czym i jak może ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wykopków jak zwykle bulwersuje codzienność.

#problemypierwszegoswiata #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #logikamirkow #heheszki
  • 9
@GajuPrzegryw: Powiem tak, mi by bylo glupio po tym jak sie #!$%@? i zgubilem zeby prosic obcych ludzi o pieniadze na nowe. Ale skoro ludzie chca placic za nowe zeby dla tej babki to spoko, to wolny kraj i kazdy moze wydawac pieniadze jak chce.
@zzllyy Tak z ciekawości, bo ja trochę nie w temacie, skąd wiadomo, że ona się po pijaku wywaliła i sobie zęby zgubiła? A nie po prostu się wywaliła?

Miałam kolegę, który tak zupełnie na trzeźwo zaliczył krawężnik i też sobie musiał implanty wstawić za 1.
@alfka: To już moje domysły, napisała, że była w gronie znajomych na fajnej zabawie wieczorem i że nic nie pamięta. Nie chce mi się wierzyć, że była trzeźwa.
@zzllyy To jedynie domysły.

Może się #!$%@?ła, może nie.

Ale jakie prawo do oceny czyjegoś zachowania w takiej sytuacji ma jakiś wykop noname który jest nie oszukujmy się nikim.

Ci którzy atakują zajadle innych na wykopie to prawdziwe przegrywy. Bo warto wziąć pod uwagę kilka scenariuszy. Tylko idiota będzie trwał przy jednym, nie zapoznając się z innymi.

Co wiele akcji i b8 na wykopie potwierdzało, mentalność ludzi na tym portalu jest przerażająca.