Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski wytłumaczcie mi po co niektórzy z was, gdy stoją na światłach w swoim PUSSYMAGNET, na widok kobiety zaczynają gazować i robić WRRRUM WRRRUM BRUM BRUM i szczerzyć się z miną króla wioski? W sensie co, wam się wydaje, że pusie stają nam w poprzek na widok takiego przedstawienia i myślimy tylko o tym, żeby wskoczyć do tego auta i jechać z wami gdziekolwiek, żeby odbyć stosunek? XDDDDD

Kogo bym nie zapytała to uważa to za żenujące, po co to robicie?

#logikaniebieskichpaskow #pytanie #samochody #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz whiteglove - #niebieskiepaski wytłumaczcie mi po co niektórzy z was, gdy stoją na świ...
źródło: comment_qZdT43545IZJ3Fe4zbFS1QK00mAy1xx5.jpg
  • 118
@whiteglove: Żeby zwrócić na siebie uwagę. Tylko pytanie, czy był przypadek chociaż 1 na milion gdzie przyniosło to jakiś skutek? xD

To znaczy, że masz tańszy samochód który nie umie robić brum brum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Piotrek1772: Jak robiłem kurs na prawo jazdy to raz mi się przypadkowo mocno wcisnął gaz jak przechodziła na pasach starowinka, omal zawału nie dostała xF.
kobiety mają rigcz i nie #!$%@?ą pawiana na widok mężczyzny

@whiteglove: #!$%@?ą tylko w sposób bierny. Jak inaczej nazwiesz wystawianie cycków i innych części ciała na wierz (rzekomo, bo gorąco nawet przy 10 stopniach pierwszych dni wiosny)? Szpilki, których noszenie boli, deformuje stopy, powoduje wady postawy. Malowanie ciała jak jakieś dzikie plemiona (make-up). Tańce godowe (chodzenie do klubów w weekendy).
@whiteglove: Siedzisz jako kierowca? To wszystko jasne. Żebyś obróciła twarz na delikwenta. Tak samo trąbi się na dziewczyny idące chodnikiem. Żeby się obróciły i można było im pomachać.
@whiteglove: Nie sądzę, o tym decyduje wygląd dziewczyny a nie jakie buty nosi. To tyczy się samochodu jakim jedzie facet. Jeżeli jest przystojny to #!$%@? kogo obchodzi czy trąbi na pasach. Poza tym faceci często robią to dla zabawy. Ja bym chętnie ztrabil jakaś zdzire, najlepiej jakby się jeszcze wtedy #!$%@?
Po co kobiety zakładają te swoje głupie wysokie buty na obcasie i robią STUK PUK STUK PUK jak chodzą ? Myslicie ze na dźwięk tego zaraz za wami poleci jakiś facet odbyć z wami stosunek ?


@StayHydrated247: W sumie może tak być, jeśli tylko kobieta mu pozwoli na to xD.

@whiteglove: Czym innym jest ubieranie się elegancko a czym innym wystawianie na wierzch cycków, brzucha i innych części ciała. I
@whiteglove: Odsłanianie części ciała, których jeszcze do niedawna nie zwykło się odsłaniać ma na celu tylko przyciągnięcie uwagi mężczyzn, homoseksualnych kobiet i ewentualnie antroposeksualnych kosmitów. Nie wynika z żadnej tradycji ani względów praktycznych. Nie wmówisz mi, że cieniutka bluzka na ramiączkach, z głębokim dekoltem i odsłaniająca brzuch zapewnia przyjemny chłód, gdy na dworze jest około 10 stopni. Mężczyźni w lecie potrafią się obyć bez ubrań odsłaniających uda, dolną część pośladów, brzuch,
@crazykokos: Żartowałem sobie. Jak ktoś gazuje to można się przestraszyć będąc przed samochodem.

@whiteglove:
Oho, argumenty się skończyły, więc czas uderzyć w nutę typu: „mizoginizm”. Mi taki strój nie przeszkadza, tylko to jest tak samo śmieszne jak robienie wruum wrumm, przez facetów albo opowiadanie „słuchaj mała, mam X zer na koncie”. W naszym klimacie i kulturze ubieranie się w ten sposób nie ma żadnego uzasadnienia.