Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski wytłumaczcie mi po co niektórzy z was, gdy stoją na światłach w swoim PUSSYMAGNET, na widok kobiety zaczynają gazować i robić WRRRUM WRRRUM BRUM BRUM i szczerzyć się z miną króla wioski? W sensie co, wam się wydaje, że pusie stają nam w poprzek na widok takiego przedstawienia i myślimy tylko o tym, żeby wskoczyć do tego auta i jechać z wami gdziekolwiek, żeby odbyć stosunek? XDDDDD

Kogo bym nie zapytała to uważa to za żenujące, po co to robicie?

#logikaniebieskichpaskow #pytanie #samochody #zwiazki #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow
whiteglove - #niebieskiepaski wytłumaczcie mi po co niektórzy z was, gdy stoją na świ...

źródło: comment_qZdT43545IZJ3Fe4zbFS1QK00mAy1xx5.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@r4do5 mizoginistyczne #!$%@?, idź wynaleźć wehikuł czasu i przenieś się do czasów gdy odsłonięcie kostki było skandalem, a niewiasta winna utrzymać swój kwiat dziewictwa do ślubu, elo


@whiteglove: jemu nie chodzi o to, zeby kobietom zabronic ubierac sie w taki sposob, tylko o to, zeby ustalic powod dla ktorego to robicie.
Tylko dlatego, ze mozecie? No coz, facet gazowac na swiatlach tez moze.
  • Odpowiedz
@whiteglove: W sumie nigdy czegoś takiego nie widziałem, ale jak ktoś tak faktycznie robi to po prostu ma taki bezpośredni czy tam nawet prostacki charakter więc i sposoby na podryw takie ma. Szczerze to wątpię w to aby taka bezpośredniość nie była skuteczna. Wiadomo, nie zawsze zadziała, ale w końcu nadarzy się Karynka, której to imponuje.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Widzę, że masz problemy z czytaniem że zrozumieniem nie ma co. Mówię o ludziach(uwaga, nie tylko o kobietach), którzy chodzą jak święte krowy i nie zważają na pojazdy i łażą jakby to była prywatna przestrzeń. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
  • 1
@UmiemSkibidi a tymi ludźmi najczęściej są starsi ludzie, którzy powoli się ruszają, więc można wywnioskować że na nich trąbisz. Serio nigdy nie widziałam kogoś kto powoli chodzi po przejściu poza dziadkiem albo babcią.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Ja np sprawdzam w ten sposób czy mam otwarte klapy wydechu czy nie bo są sterowane z pilota i czasami zapominam w jakiej są pozycji xD no ale Ty myślisz ze każdy który używa gazu stojąc robi to po to żeby wyrwać xD
  • Odpowiedz
  • 0
@plushy: no chyba pętlą foreach ;/ oraz tato mówi, że styknie, że dobrze jest.


Ja się chyba starzeje ale nie wiem jak z tego wynika że nie jest dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@whiteglove ja uważam że z autem jest teraz jak z zegarkiem - służy do pokazania statusu społecznego innym samca. Wiadomo że dla normalnej kobiety fajne auto to będzie atut ale na pewno nie decydująca sprawa. No chyba że szukamy jakiej lambadziary na segz to tak...
  • Odpowiedz
#niebieskiepaski wytłumaczcie mi po co niektórzy z was, gdy stoją na światłach w swoim PUSSYMAGNET, na widok kobiety zaczynają gazować i robić WRRRUM WRRRUM BRUM BRUM i szczerzyć się z miną króla wioski?


@whiteglove: poważnie? wszystkie niebieskie paski tak robią jak cię widzą? xD
to może z tobą jest coś nie tak bo ja jak jeżdżę ponad 25 lat to nie widziałem takiego zachowania ani razu
  • Odpowiedz