Wpis z mikrobloga

@VIX3R: #!$%@?. Mam mieć prostowanie za jakies dwa tygodnie (termin jeszcze nieustalony). Ale po tym co piszesz to chyba się zastanowię XD Jakie to uczucie słyszeć jak Ci łamią nos?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@E160c: ja jebe, u mnie to samo było, operacja żebym się nie dusił w nocy jak mi założą aparat na zęby, a teraz mam tak samo krzywy plus jedna dziurka węższa i ciężko się oddycha a do tego częsciej mam katar ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@channel: Mirku bierz głupiego Jasia, ja miałem to się następnego dnia obudziłem. Nie było aż tak źle tylko mi w mordzie zaschlo i wypiłem chyba z litr wody xd
  • Odpowiedz
#!$%@? znajdzie sie choc jedna osoba ktorej taki zabieg pomogl?
Sam chce sie wybrac, bólu czy lamania kosci sie nie boje... ale jak to ma nic nie dac i wrocic to #!$%@?
  • Odpowiedz
Ja miałem ten zabieg 3 lata temu, w znieczuleniu ogólnym, nic nie bolało. Samo wyjmowanie tamponady z nosa na drugi dzień po zabiegu było co prawda dość nieprzyjemne, ale trwało raptem kilka sekund, więc tak naprawdę nie ma się czego bać. Po zabiegu z miesiąc czasu trzeba na siebie dość uważać, coby sobie kuku nie zrobić. Po tygodniu od zabiegu wyjęli mi stabilizatory z nosa (zupełnie bezboleśnie) i od tego dnia zauważyłem
  • Odpowiedz
@bobikufel ja miałem robioną rok temu jedną przegrodę na znieczuleniu ogólnym, bo bardzo wąski prześwit był + miałem bardzo słaby węch. Teraz oddycha mi się lepiej, nos nie zatyka się tak szybko jak przedtem, ale węch niestety się nie poprawił.
  • Odpowiedz