Wpis z mikrobloga

@VIX3R: #!$%@?. Mam mieć prostowanie za jakies dwa tygodnie (termin jeszcze nieustalony). Ale po tym co piszesz to chyba się zastanowię XD Jakie to uczucie słyszeć jak Ci łamią nos?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@E160c: ja jebe, u mnie to samo było, operacja żebym się nie dusił w nocy jak mi założą aparat na zęby, a teraz mam tak samo krzywy plus jedna dziurka węższa i ciężko się oddycha a do tego częsciej mam katar ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ja miałem ten zabieg 3 lata temu, w znieczuleniu ogólnym, nic nie bolało. Samo wyjmowanie tamponady z nosa na drugi dzień po zabiegu było co prawda dość nieprzyjemne, ale trwało raptem kilka sekund, więc tak naprawdę nie ma się czego bać. Po zabiegu z miesiąc czasu trzeba na siebie dość uważać, coby sobie kuku nie zrobić. Po tygodniu od zabiegu wyjęli mi stabilizatory z nosa (zupełnie bezboleśnie) i od tego dnia zauważyłem
@bobikufel ja miałem robioną rok temu jedną przegrodę na znieczuleniu ogólnym, bo bardzo wąski prześwit był + miałem bardzo słaby węch. Teraz oddycha mi się lepiej, nos nie zatyka się tak szybko jak przedtem, ale węch niestety się nie poprawił.