Wpis z mikrobloga

@slepauliczka: ale o czym ty chcesz dyskutować? Nie masz pojęcia o służbie zdrowia w stanach, nie masz pojęcia o ludziach którzy z długami za studia albo leczenie s---------a o Europy bo ich nie stać.
Ten sam poziom biedy umysłowej co polska lewica płacząca z powodu paru s---------o transow czy innych dziwadeł, mająca jednocześnie w dupie dzieci z obszarów wiejskich, które są niedożywione.
Idz się użalać nad biednymi morderczyniami, które nie
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Dostatecznie dorosła by się r----ć, ale zbyt głupia by wziąć na swoje barki konsekwencje swoich czynów... Aborcja to konsekwencja niechcianej ciąży, która wynika z ruchania się. Prosta sprawa, nie chcesz dzieci? Zabezpieczaj się, albo się nie ruchaj.
  • Odpowiedz
@slepauliczka to że ludzie są dzbanami i życzą innym śmierci bo zrobili coś z czym się sami nie zgadzaja to nie problem aborcji tylko hejtu i buractwa, a tak jak pisałem już wcześniej, jak ktoś się z tym obnosi jako z czymś chlubnym to niech się nie dziwi. W innym wypadku nie sądzę że ludzie tropią kryptoaborcjonistki nie nakręcamy spirali zaszczucia. A co do samego zabiegu to oczywiście że jest farmakologia,
  • Odpowiedz
@KosmicznyKot: Chyba nie uważałeś na zajęciach. Powiedz mi, bo zakładam, że masz na myśli implantację, która dzieje się w okolicach 1 tygodnia rozwoju, uważasz, że naprawdę w pierwszym miesiącu ciąży (pamiętaj, kiedy dochodzi do zagnieżdżenia), po zagnieżdżeniu, konieczne jest stosowanie próżni lub łyżeczkowania? To jest stadium blastocysty, która w dziewiątym dniu rozwoju wnika głębiej w błonę śluzową macicy. W 11/12 dniu jest już w niej całkowicie zagłębiona, powierzchniowy nabłonek prawie
  • Odpowiedz
@KRISSVector Dlatego mówię że jeżeli dotyczy to wczesnej ciąży to farmakologia jest podstawą, ale jeżeli decyzja o aborcji dotyczy późniejszej ciąży jeśli mówimy o letalnym uszkodzeniu płodu lub zagrożeniu matki to operatywa jest jednak wymagana, z tym się chyba zgodzisz. Embriologii uczyłem się że skryptów na 1 roku i później fragmenty w Breborowicz. Może faktycznie zbyt ogólnikowo się wysłowiłem, chodziło mi bardziej o okres gdzie już mamy łożysko i pęcherz płodowy.
  • Odpowiedz
@KosmicznyKot: Tak, zbyt ogólnikowo. Na tyle, że jeśli ktoś nigdy nie miał do czynienia z embriologią (czyli każdy, kto nie studiuje medycyny i pokrewnych), nie będzia miał pojęcia o czym mówisz.

A w całych feministycznych akcjach (takiej jak ta) nie chodzi o ciążę, jak to napisałeś, "późniejszą", lecz o tę wczesną.

A Bręborowicz nie pisał embrio, tylko położnictwo i ginekologię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slepauliczka: to co reprezentujesz sobą w komentarzach jak najbardziej popieram, ale przecież miley pokazuje sobą chorobliwy ekstremizm. Powinno być: "Abortion is healthcare (sometimes)". Fakty są takie, że zabijanie jest złe, ale każde życie jest warte tyle samo, więc jeżeli ciąża zagraża w jakiś sposób kobiecie, powinna mieć prawo wyboru. Jeżeli nie to jest to morderstwo jak każde inne i to jeszcze na bezbronnym.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Miley to prime suczka ale jak czesto ja popieralem (wlaczajac w to czas gdy robila z siebie szlauf-debilke), tak to jest debilne, pacz wpis "gupio".
  • Odpowiedz