Wpis z mikrobloga

  • 179
Patologia powinna mieć zakaz rozmnażania.
Znajoma wrzuciła na Facebooka zdjęcie USG płodu. Jej matka to alkoholiczna, ojciec alkoholik, trójka rodzeństwa to alkoholicy. Oczywiście sama jest alkoholiczką, X razy pisała do mnie czy mam do pożyczenia pieniądze na piwo czy papierosy, mimo, że gadałyśmy z trzy razy na przystanku. Ojciec dziecka jest alkoholikiem, oczywiście o ok. 10 lat starszy. Patuska pije w ciąży, więc dziecko już jest zagrożone niedostosowaniem, w 100% będzie FAS.
Ale przynajmniej będzie 500+ XD

#p0lka #patologiazewsi #patologiazmiasta
alxnr - Patologia powinna mieć zakaz rozmnażania.
Znajoma wrzuciła na Facebooka zdjęc...

źródło: comment_gnzZDGI8yNHI3vzSowfTcM8aKbX3bcKP.jpg

Pobierz
  • 44
@MiotaNimJakSzatan: Zauważ że program 500+ jest bardzo wysokim świadczeniem socjalnym, bo jest on w wysokości 1/4 najniższej krajowej, gdzie nawet w krajach skandynawskich jest na poziomie 1/10 a nawet mniej. Polski na tak wysoki socjal po prostu nie stać. Powiedz mi tez czemu zamiast 500+ nie zastosujemy klina podatkowego. Takie rozwiązania są stosowane w Izraelu i dzietność jest na bardzo wysokim poziomie, gospodarka prosperuje bardzo dobrze, a ulgi podatkowe służą.
@ciociakrystyna: Błąd, Polskę krótkoterminowo stać na taki socjal, kosztem innych ważniejszych i bieżących wydatków. Problem pojawi się za kilka-kilkanaście lat, tak samo jak z upadającym już Zusem. Ale odkąd w wyborach nie chodzi o to, żeby kraj rósł w siłę, ale żeby sprzedać jak najwięcej jak najtańszej kiełbasy wyborczej to skutki są jakie są. Za samo 500+ z limitem dochodu szło ponad 20mld rocznie. Tyle kosztuje roczne utrzymanie wszystkich służb podległych