Wpis z mikrobloga

  • 179
Patologia powinna mieć zakaz rozmnażania.
Znajoma wrzuciła na Facebooka zdjęcie USG płodu. Jej matka to alkoholiczna, ojciec alkoholik, trójka rodzeństwa to alkoholicy. Oczywiście sama jest alkoholiczką, X razy pisała do mnie czy mam do pożyczenia pieniądze na piwo czy papierosy, mimo, że gadałyśmy z trzy razy na przystanku. Ojciec dziecka jest alkoholikiem, oczywiście o ok. 10 lat starszy. Patuska pije w ciąży, więc dziecko już jest zagrożone niedostosowaniem, w 100% będzie FAS.
Ale przynajmniej będzie 500+ XD

#p0lka #patologiazewsi #patologiazmiasta
alxnr - Patologia powinna mieć zakaz rozmnażania.
Znajoma wrzuciła na Facebooka zdjęc...

źródło: comment_gnzZDGI8yNHI3vzSowfTcM8aKbX3bcKP.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 6
@ukaszeq nie chcę się do kolejnych wyborów denerwować XD Jak jeszcze raz wygląda PiS to nikt mnie w tym kraju juz nie zobaczy, tfu, kartonowe państwo
  • Odpowiedz
@alxnr: wiesz co jest w ch0j smutne.

1. ze znajac zycie taka patuska co pali i pije podczas ciąży urodzina 4 zdrowych dzieci a inna para ktora stara sie o dziecko cala ciaze chodza jak na szpilkach, badania, zdrowe odzywianie, zero stresu - urodzi sie ciezko chore.
  • Odpowiedz
via Android
  • 10
@samuraj24 a przypomniało mi się! Moja mama jest terapeutą. Kiedyś siostra patuski pisała do mnie czy moja mama po znajomości (chodziłam z patuską przez rok do szkoły podstawowej, do czasu jak jej nie przenieśli do jakiejś "innej" szkoły) nie mogłaby zająć się jej bąbelkiem, bo coś dziwnie się zachowuje (FAS, wszystkie możliwe zaburzenia jakie tylko dziecko może mieć XD) Zdecydowanie mieszkania socjalne powinny być oddzielone od miłych, zielonych osiedli
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@ukaszeq ja raczej nie będę mogła, więc troszkę boli mnie fakt, że mi pozostaje adopcja a zapijaczona karyna parę razy dała za paczkę papierosów i 0.5l i już ma xD
  • Odpowiedz