Wpis z mikrobloga

czarnobyl nie działałby rozbity na kilka sezonów. Wg. mnie już jest rozwlekły na siłę. Za to mogli by zrobić tak jak Narcos - co sezon inna katastrofa. Fukushima, Tree Mile Island, coś by się jeszcze pewnie znalazło.
  • Odpowiedz
jakby wiedzieli ze taka popularnosc bedzie i dobre noty, to czarnobyl mialby 3 sezony po 15 odcinkow 40 minutowych


@piotrgosha: tak, i dlatego zrobili tylko 6 słabych odcinków GoT w 8 sezonie??
  • Odpowiedz
@piotrgosha: Ja bym podejrzewał że dyrekcja HBO otwiera szampana, bo produkcja świetna, wszyscy o niej mówią i wiele osób chce obejrzeć. Być może będą chcieli coś zrobić o innych katastrofach jądrowych w ZSRR bo trochę tego było a temat jak widać może być chodliwy. To co Ruskie robiły w Majaku czy w Kazachstanie jest bardzo ciekawe.
  • Odpowiedz
@piotrgosha: Myślę że tu by brakowało materiału na drugi czy nawet trzeci sezon. Mogli pokazać prace bo robotach górników czy budowa sarkofagu ale to by było tyle. Zrobili świetną robotę a gdyby się przeciągało ludzie mogliby się znudzić
  • Odpowiedz
  • 0
@Brodeon moim zdaniem wątek Czarnobylu jest na tyle rozlegly, ze napewno cos by sie znalazlo. Ale masz racje, gdyby ciągnąć to długo, byloby czuc skok na pieniądze
  • Odpowiedz
@Bdzigost: pierwsi byli szwedzi bo tak przedstawiono, jak masz kogos w rodzinie kto wie lepiej to sie spytaj. Tak sie sklada ze w czasie wybuchu w szwecji byla polska marynarka I dostala informacje ze jakies skazenie dotarlo do polski. A czemu o tym odrazu nie zaalarmowano ? Moze dlatego ze polska byla pod okupacja zsrr I sojusznikiem na sile manipulowanym I taka informacja na caly swoat by pograzyla zwiazek, a
  • Odpowiedz
@piotrgosha: w USA ten miniserial na HBO ma nieco ponad 1 mln widzów na odcinek. Dosyć słaby wynik jak się porówna do oglądalności GoT na tym samym HBO. Pod względem oglądalności nie jest to żaden hit. A to że od początku robili to jako miniserial to przynajmniej wyszło tej produkcji na dobre pod względem jej poziomu.
  • Odpowiedz
@pawel8511: Może dlatego, że HBO nie trafiło w niszę, szczególnie w krajach anglosaskich. GOT to serial przehajpowany i trafia do dużej grupy odbiorców (chociaż ja na przykład kompletnie nie trawię GOT).

Czarnobylem to się interesują raczej nasze rejony niż gdzieś tam w USA.
  • Odpowiedz
@sebawo: czarnobylska modlitwa.
@maniek930: nie ma co porownywac got do tego. Got sie budowalo 8 lat w koncu zaliczylo fiasco przez producentow ktorzy nie umieli logicznie zakonczyc serialu i wyjasnic spora ilosc watkow. HBO stworzyl troche takich seriali typu czarnobyl, jak dla mnie strzal w dziesiatke. Nie musi byc duza widownia, a nawet jesli ten 1mln byl na odcinek to i tak jest to spora liczba, a sam
  • Odpowiedz