Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #tomniewkurza
Wkurzają mnie coraz bardziej te wszystkie ostrzeżenia "motocykle są wszędzie". Z jakiej parafii mam uważać BARDZIEJ akurat na tych uczestników ruchu, którzy często mają w doopie innych, zapiedalają środkiem, wyprzedzają stojących w korku, wciskają się bokiem, bo on jest MOTOCYKLISTA - uprzywilejowana zasrana kasta, na którą każdy ma uważać, chuchać i dmuchać, obchodzić się jak z jajkiem, bo przecież on może zginąć, bo przecież nie jest tak chroniony jak ty w tej znienawidzonej przez niego puszce. PACZ W LUSTERKA! HUSARIA NADLATUJE 120 w zabudowanym!1

A TAKIEGO! To ty zakuty w kasku łbie masz podwójnie, ba potrójnie uważać na drodze, skoro każda nawet najmniejsza kolizja może się skończyć dla ciebie kalectwem lub nawet śmiercią. Co za dzban to wymyślił i zwalił całą odpowiedzialność za bezpieczeństwo garstki na całą resztę?
k.....a - #motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #tomniewkurza 
Wkurzają mnie c...

źródło: comment_rWVzoBVtzCyVYbdTV4vfHxDlTJj4npvl.jpg

Pobierz
  • 78
Nie wiem. Nie wiem skąd poczucie wyższości u ludzi. Sam jeżdżę do pracy kominikacją/rowerem / motocyklem w pracy pokonuje dziesiątki tysięcy km.
Nikt nie jest święty każda z grup poruszajacych się drogami publicznyki ma swoje za uszami.
Ale jezeli już bawimy się w zagadki wskaż grupę ktora powoduje najwoecej wypadków smiertelnych, podpowiem że mają parzystą ilość osi
@kapuczina_corki_somsiada Jesli jedno z dwoch pomysli, szansa na wypadek jest o polowe mniejsza. Naklejki i przypominanie jest potrzebne. A mowienie "uprzywilejowana kasta" z dopiskiem zasrana przypomina mi motto rządzących, ktorych metodą jest zochydzenie niewygodnej w ich mniemaniu grupy, sędziów, lekarzy rezydentow, niepelnosprawnych, nauczycieli. Wpis godny bordo. Siada i wstydzi się.