Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #tomniewkurza
Wkurzają mnie coraz bardziej te wszystkie ostrzeżenia "motocykle są wszędzie". Z jakiej parafii mam uważać BARDZIEJ akurat na tych uczestników ruchu, którzy często mają w doopie innych, zapiedalają środkiem, wyprzedzają stojących w korku, wciskają się bokiem, bo on jest MOTOCYKLISTA - uprzywilejowana zasrana kasta, na którą każdy ma uważać, chuchać i dmuchać, obchodzić się jak z jajkiem, bo przecież on może zginąć, bo przecież nie jest tak chroniony jak ty w tej znienawidzonej przez niego puszce. PACZ W LUSTERKA! HUSARIA NADLATUJE 120 w zabudowanym!1

A TAKIEGO! To ty zakuty w kasku łbie masz podwójnie, ba potrójnie uważać na drodze, skoro każda nawet najmniejsza kolizja może się skończyć dla ciebie kalectwem lub nawet śmiercią. Co za dzban to wymyślił i zwalił całą odpowiedzialność za bezpieczeństwo garstki na całą resztę?
k.....a - #motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #tomniewkurza 
Wkurzają mnie c...

źródło: comment_rWVzoBVtzCyVYbdTV4vfHxDlTJj4npvl.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@salmonistasty: Ja do jednośladów nic nie mam, zawsze puszczam, nigdy żadnych chorych akcji z ich strony a parę lat jeżdżę po drogach i to nie mało, dla mnie to oni są osobny świat. Zjebów którzy za kółkiem mają spinę do motocyklistów to nie ogarniam.
  • Odpowiedz
@kusprzyk plastiki (ścigi) i cruisery najgorssi motocykliści, pierwsi bo myślą, że są na torze a drodzy bo 200 decybelo w wydechu (ofc generalizuje, ale to nie wynika z tego, że 2 osoby tak jeżdżą xdd)
  • Odpowiedz
Ale Ty wiesz ze hamulce w moto są lepsze niż w aucie?


@rocky_b: Dziwne. Nie widziałem jeszcze sprawnego samochodu(nie łady) z którego kierowca wypadałby z powodu samego hamowania.
  • Odpowiedz
  • 1
@kapuczina_corki_somsiada mam podobne przemyślenia mirku. Sytuacja z wczoraj: zwężenie na jezdni do 1 pasa i przejazd na drugą jezdnię, bo remont. Wszystko wygrodzone pacholkami, tuż przez przejazdem na pas normalnie przeciwny wyskakuje mi przed maskę moto, które postanowiło przejechać pomiędzy pachołkami i ominąć mały koreczek po pasie wyłączonym z ruchu. Jeszcze żeby się gość zatrzymał, lecz nie - #!$%@?ł się na pewniaka. I potem lament żeby patrzeć w lusterka ( ͡
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada @Pangia Wow jak te komentarze sa tak plusowane? Kto to plusuje? Masz uważać bardziej na tych uczestników ruchu bo sa dużo mniej widoczni niz samochody, czy w przypadku większych pojazdów dużo mniej mobilni i mniej zdolni do wystarczajacej reakcji w przypadku niebezpieczenstwa. Podawanie jakichs skrajnych przypadków, gdy ktoś łamie przepisy nie potwierdza niczego. Jako zasada motocykl jest dużo mniejszy (tak jak i rower) i czesto dużo latwiej go niezauważyc
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Ludzie są #!$%@? debilami i kompletnie nie patrzą w lusterka albo mają je ustawione żeby patrzeć jaka pogoda za nimi. Akcja z dziś 2 pasy i gościu leci sobie wolno lewym no to ja na prawy i już jestem w połowie jego auta a ten na mnie zjeżdża jak gdyby nigdy nic jechałem dużym autem więc jak by spojrzał to nie ma #!$%@? żeby mnie nie zobaczył. Zajeżdżanie drogi
  • Odpowiedz