Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #tomniewkurza
Wkurzają mnie coraz bardziej te wszystkie ostrzeżenia "motocykle są wszędzie". Z jakiej parafii mam uważać BARDZIEJ akurat na tych uczestników ruchu, którzy często mają w doopie innych, zapiedalają środkiem, wyprzedzają stojących w korku, wciskają się bokiem, bo on jest MOTOCYKLISTA - uprzywilejowana zasrana kasta, na którą każdy ma uważać, chuchać i dmuchać, obchodzić się jak z jajkiem, bo przecież on może zginąć, bo przecież nie jest tak chroniony jak ty w tej znienawidzonej przez niego puszce. PACZ W LUSTERKA! HUSARIA NADLATUJE 120 w zabudowanym!1

A TAKIEGO! To ty zakuty w kasku łbie masz podwójnie, ba potrójnie uważać na drodze, skoro każda nawet najmniejsza kolizja może się skończyć dla ciebie kalectwem lub nawet śmiercią. Co za dzban to wymyślił i zwalił całą odpowiedzialność za bezpieczeństwo garstki na całą resztę?
k.....a - #motoryzacja #motocykle #niepopularnaopinia #tomniewkurza 
Wkurzają mnie c...

źródło: comment_rWVzoBVtzCyVYbdTV4vfHxDlTJj4npvl.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kapuczina_corki_somsiada: dokładnie tak, osobiście jako motocyklista uwielbiam w--------ć gdzie się da, jak z pod świateł to tylko na gumie wiadomo, jeśli ktoś nie zjeżdża mi z drogi w korku to n-------m w manete, żeby się przelek i tak to się jakoś żyje, pozdrowki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada wiesz tu nie tylko chodzi o 'motocykle sa wszędzie' tylko generalnie o patrzenie w lusterka podczas wyprzedzania czy zmiany pasa ruchu. Bo nie kazdy porusza sie 'torpeda' 90PS, tylko sporo osob ma duzo mocneisjze auta/motocykle w ktorych wyprzedzneie pojazdu zajmuje nie 10s tylko 4s. A to robi roznice. Dziś mialem niebezpieczna sytuacje jadąc autem z rodzina. Jechal jakis idiota gowno jadacym VW sharan TeDei z zabojczymi 90KM.... Wyprzedzal jak poj#$#%#%
  • Odpowiedz
@Pangia: generalnie od pierwszych lekcji na prawko powtarzali mi, że za kółkiem obowiązuje zasada ograniczonego zaufania, co mój instruktor skwitował "należy uznać, że inni kierowcy to debile", tak więc tak, powinieneś myśleć za innych.
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada najlepiej jak jest artykuł że jakiś idiota r------l sie na latarni i się nadawał tylko do smieciarki, napiszesz komentarz w stylu ooo latarnia nie popatrzyła w lusterka i takie są efekty. Ale kwik jest potem. W-------a mnie ci wszyscy na scigaczach i każdemu życzę że jak się r------e to na drzewie A nie na czyimś aucie. Jeszcze nie widziałem żebyś ktoś na tysioncu jechał grzecznie prawym pasem, zawsze każdy jeden
  • Odpowiedz