Wpis z mikrobloga

71/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Fallout 2

Data wydania: październik 1998
Platformy: PC
Gatunek: RPG

Opis: Niektórzy mówią że to trzecia część była najlepsza jednak ja uważam że dwójka zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Sama gra wg mnie nie potrzebuje większego opisu( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fabuła: Akcja gry toczy się 80 lat po wydarzeniach ukazanych w pierwszej części serii, kiedy założona przez bohatera pierwowzoru wioska Arroyo, po wielu latach suszy znajduje się na krawędzi zagłady. Gracz wciela się zaś w rolę Wybrańca, którego starszyzna wioski wysyła z misją na pustkowia północnej Ameryki, celem odnalezienia tajemniczego urządzenia o nazwie G.E.C.K. tzn. Garden of Eden Creation Kit (w polskiej wersji Generator Systemu Cudownej Krainy), służącego do „naprawy” świata po katastrofie nuklearnej. Odbudowa wioski okaże się jednak zadaniem znacznie trudniejszym niż zakładano. W międzyczasie bowiem pobratymcy bohatera zostają uprowadzeni przez paramilitarną organizację zwaną Enklawą, zaś prezydent Stanów Zjednoczonych zamierza oczyścić świat z wszelkich skażonych promieniowaniem istot, wykorzystując do tego celu śmiercionośny wirus FEV.

Źródło: https://www.gry-online.pl/

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,1
Gry-online: 8,9

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 71/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Fallout 2

Data wydania:...

źródło: comment_QQMfjjkI08cdCekkjg4YimJ8tWvRqt76.jpg

Pobierz
  • 40