Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: w sumie jakby tak przywrócono rzymską karę w postaci zapomnienia to by było ciekawe

np. 3 lata więzienia i usunięcie wszystkich kont w internecie

idę pisać z pomysłem i pytaniem do Trybunału Sprawiedliwości czy to dobre
  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: Ale Wy wszyscy macie ból dupy. Laska podjęła jakieś ryzyko i dzięki temu zarobi sporo hajsu. No ale obrońcy moralności z wykopu mają z tym problem. Było masę przypadków jak nadzy/półnadzy faceci wbiegali na murawę i każdy traktował to z przymrużeniem oka. Jedyne co ją różni od tych gości, że ona pomyślała (lub ktoś jej pomógł pomyśleć) i zarobi na tym hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: Dla Was #!$%@? są instagramowe "modelki" ale nie przeszkadza Wam to robić jakichś stulejarskich rzeczy jak dupeczki z przypadku xD Ale zresztą po co ja się na tym tagu udzielam - przecież dyskusja z Wami na temat kobiet to jak kopanie się z koniem xD
  • Odpowiedz
@Wurmloch: generalnie nie przeszkadza mi publiczne robienie zdjęć, więc nie będę białorycerzył za każdym razem gdy ktoś robi zdjęcie z tyłkiem w kadrze ¯\_(ツ)_/¯ I w dalszym ciągu rozróżniam gdy kobieta sama, świadomie sprzedaje swoje ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Wurmloch: Jak ktoś się #!$%@? to dlatego bo takie wydarzenia psują widowisko, bez względu czy to kobieta, facet, pies, koń. Tego typu zachowania powinny być pietnowane i ostro karane. To jest czyste chamstwo, egoizm i brak poszanowania dla ludzi co kochają ten sport.
  • Odpowiedz
@Aromatyczny_weglowodor: ale wiesz, że zawód modelki/modela, nie polega na posiadaniu jednego określonego kanonu piękna? Modelem i modelką jest każdy kto daje się sfotografować, a jakaś grupa ludzi regularnie za to płaci. Pomijam fakt, że mem ma trochę racji bo skala retuszu na insta woła o pomstę do nieba xDD
  • Odpowiedz