Wpis z mikrobloga

  • 165
To jest właśnie ta cała magia #bieganie
Wstajesz robisz wypad do #las a tam piękna #natura Ptaszki śpiewają, żabki kumkają, a że wczoraj wieczorem w #gdansk była burza i deszcz to zapach lasu jest niesamowity. Daje jeszcze #alkoholizm i #narkotyki bo 3 lata temu pewnie bym otwierał browara plus ćwiartka w ukryciu przed żoną plus lufa zioła. A dziś już pobiegane i zaraz ładuję rodzinkę w samochód i jedziemy nad morze i rybkę do Rewy. Miłej niedzieli dla wszystkich:-)
Pobierz blazko - To jest właśnie ta cała magia #bieganie
Wstajesz robisz wypad do #las a tam ...
źródło: comment_BbDZSYrpTNv0bzlJJBXSjKEtPfmMj2GA.jpg
  • 36
@blazko: tez dziś biegałem tez w krzorach j wyjątkowo bez muzyki bo słuchawki na wymianie gwarancyjnej. I chyba będę biegał bez słuchawek. Te dźwięki ptaków właśnie, unosząca się para z poszycia i słońce wpadające miedzy liśćmi. I ten zapach, coś pięknego. Ja biegałem w Krakowie. Zaraz pakuje syna do auta i śmigały na paradę smoków, żona dziś tatuuje plecy:D high five kolego
@blazko: a teraz powiedz mi ile masz ugryzień komarów na ciele.
Ja nienawidzę ciasnych, zamkniętych przez drzewa czy jeziora przestrzeni, bo zawsze czai się tam pełno robactwa - a zwłaszcza komarów. Nie wiem czy to pech czy co, ale jakby 1 komar był wśród 30 osób to i tak by mnie #!$%@?ł.