Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: kto ma więcej? ci zarzutkowcy, programiści 15k? dobrze sobie radzisz chłopaku :) powodzenia :)


@Majloo: Serio myślisz, że informacje o zarobkach po 15k to zarzutki? Nie wiem dlaczego niektórym tak ciężko zrozumieć, że np. dobry react developer wyciągnie w większym mieście spokojnie 15k. Wiem, bo mam informacje z pierwszej ręki i sam niedawno dostałem ofertę za 15k netto b2b jako react dev właśnie. No ale hehe, Wykopki baiterzy (
źródło: comment_sGdVqGKPC2bC1uXHLjSUiKw54spN9j2a.jpg
@blindguardiano: No uprościłem, bo nikt zarabiający 20k nie kupuje S-Klasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żeby przeciętny człowiek serio nie odczuwał różnicy w zarobkach musiałby zarabiać ze 200k miesięcznie. A i tutaj pewnie się mylę, bo patrzę na to z perspektywy biedaka i osoba zarabiająca 200k szybko wyprowadziłaby mnie z błędu, że dla niej zarabiać 200k, a 500k to jest olbrzymia różnica
@OzaweNakashi: jak na 25 lat nie jest źle. Pewnie dopiero studia skończyłeś i masz krótki staż pracy. Niektórzy od razu poszli do pracy jeszcze na studiach albo nie studiowali i dlatego w młodszym wieku mieli Ciebie szansę wyprzedzić z zarobkami. Na spokojnie. Ze dwa, trzy lata i dojdziesz do 10k.
bo widzę ile młodsze mirki zarabiają ode mnie na wykop. Minimum 10tys, gdzie popełniłem błąd?


@OzaweNakashi: popełniłeś błąd wierząc w te bejty na wykopie

@Piottix: przecież są ludzie którzy faktycznie w młodszym wieku zarabiają więcej niż OP. To że nie masz z takimi ludźmi kontaktu to już co innego.
@ktosiek1233 Czego nie rozumiesz w określeniu na łapę? Po drugie odpisałem OP żeby się nie martwił bo bardzo mało ludzi około 25 lat zarabia dużo większy hajs od niego i jest na dobrej drodze.

Nie mam zamiaru dyskutować na temat zarobków w bankowości bo to sobie każdy może sprawdzić w statystykach i na LinkedIn.