Wpis z mikrobloga

@Borysk5: Stałaby się jedna z drugą na jeden miesiąc przeciętnym chłopakiem, to by od razu doceniły luksusy swojego życia.

@HarrsonDW: To chyba wynika z tego, że często ludzie, szczególnie kobiety, udają kogoś kim nie są, aby pasować do grupy i mieć jakichkolwiek znajomych. Mimo imprez i posiadania wielu znajomości, czują się samotne, bo cały czas grają aktorsko, a nie są z kimś kto je akceptuje takimi jakie są.
@Borysk5: One choruja na cos innego, im jest wiecznie malo. Pod pewnym wzgledem to tez przesrane, bo nic nie jest w stanie na dluzsza mete zaspokoic ich oczekiwan i potrzeb. Nigdy nie beda przez to do konca szczesliwe.
@Borysk5: @PanDarcy: To ja wytłumaczę o co chodzi. Jak jesteś facetem, to podbijasz tylko do lasek, które ci się podobają. Nie będziesz zaczepiać stukilogramowej laski albo łysej albo jaka tam jeszcze się nie podoba. Natomiast dziewczyna praktycznie musi brać to co się nawinie. No i nie zawsze to będzie facet, który jej się podoba, ale jak nie było innego, to co ma zrobić? Oczywiście dziewczyna może sama wybierać i podrywać,
@Borysk5: problemy kobiet przegrywow irl:

chcialabym wyjechac z malego miasta ale stara brat i starszy mi na to nie pozwola, mowia ze musze wyjsc za tego grubego #!$%@? marka bo on pracuje w strazy a jego stary ma warsztat

on znowu dobieral sie do mnie pijany śmierdzial nie myl sie chyba od dwoch dni mam nadzieje ze mnie niczym nie zarazil

chcialabym sie zabic ale nie chce zostawic siostry samej

stara
@Eugeniusz_Zua: Ale tak to często wygląda z punktu widzenia dziewczyny. No co, zaprosisz faceta na randkę? Niby można, ale jednak dziwnie. Raczej mało który się zgodzi. Możesz sugerować, możesz flirtować, ale to właściwie wszystko. Więc siłą rzeczy dziewczyna ma ostatecznie bardzo ograniczony wybór (no może pomijając te najbardziej atrakcyjne, ale to jest promil, nie oszukujmy się).
@janeeyrie: Ujalbym to inaczej, maja ograniczony wybor majac go jednoczesnie bardzo szeorkim. Bo z jednej strony wsrod adoratorow niekoniecnzie musi byc ten odpowiadajacy, ale zalatwienie sobie szerokiego grona adoratorow to zaden wysilek nawet dla tych, ktorym daleko do bycia atrakcyjnymi. Anyway uciekajac od tych wywodow to same sugerowanie i flirtowanie nie zalatwia wszytskiego? Ogarniety facet i tak zalapie o co chodzi, a przegrywy i tak was nie interesuja.
same sugerowanie i flirtowanie nie zalatwia wszytskiego?


@Eugeniusz_Zua: Z mojego doświadczenia, działa w jednym przypadku na 100. Weź pod uwagę, że facet może być nawet ogarnięty, ale po prostu nie jest zainteresowany. No i co zrobisz, nic nie zrobisz.

zalatwienie sobie szerokiego grona adoratorow to zaden wysilek


Zdradź mi w takim razie tajemnicę jak to zrobić?
@janeeyrie: E tam przesada jest z tym niby wyborem lub jego brakiem, w zależności od płci. Dziewczyny mogą napotkać problem jedynie wtedy, kiedy są mocno nieatrakcyjne lub startują do najbardziej popularnych chłopaków.

Reszta przypadków jest dla nich o wiele prostsza, niż po naszej stronie. Wystarczy że okażą jakieś zainteresowanie facetem, będą go zagadywać i zaprzyjaźniać się, a sprawy mogą same się potoczyć w odpowiednim kierunku. Jeśli się nie potoczą, to albo
Wystarczy że okażą jakieś zainteresowanie facetem, będą go zagadywać i zaprzyjaźniać się, a sprawy mogą same się potoczyć w odpowiednim kierunku


@PanDarcy: Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że niebieskie paski mają dużo łatwiej. Wystarczy, że zaproszą dziewczynę na randkę, a sprawy mogą same potoczyć się w odpowiednim kierunku.