Wpis z mikrobloga

Byłeś kiedyś w USA? Tak pytam, po prostu. A może tylko czytałeś info z jakiś wiadomości i stąd te wnioski, że policja w USA jak ustrzeli jakiegoś gościa to ma p--------e, no i tu cię zaskoczę, bardzo rzadko policjant ma sprawę w sądzie czy jest odsunięty od służby. Przypominam jankesi mają kamerki przy mundurze, także wszystko jest jasne i klarowne, w kraju, gdzie każdy może mieć pistolet i cię z-----ć jednym nabojem,
  • Odpowiedz
@romek898: Ale nie traci pracy, mowa była o całkowitym odsunięciu od służby, przez czas "rozprawy" dalej jest zatrudniony i pobiera hajs, tylko, że jest na tzw. przymusowym urlopie ;)
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: w 7 minucie zastrzelili go jak uciekał także raczej powinni za to beknąć. Co innego gdyby strzelili do niego pare sekund wcześniej wtedy kiedy rzucał się na nich z jakimś przedmiotem wtedy byłoby to w jakikolwiek sposób uzasadnione
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta: jak czesto macie trning strzelecki?

Czym jest stawianie biernego oporu i czy w takim przypadku mozna zastosowac spb?

Jakie slowa sa powszechnie uwazane za obrazliwe i jak ma sie to do wyroku europejskiego trybuanlu praw czlowieka, ktory orzekl ze policjant , musi miec twarda skore i nie moze sie latwo obrazac.

Dzieki za odpowiedzi, za ich brak nie dziekuje! XD
  • Odpowiedz
@Sierzant_Bagieta:
nie wiem czy możesz mi odpowiedzieć na to pytanie, ale jak wyglądają nastroje w policji nt. narkotyków
dużo jest osób które uważają za słuszne łapanie ludzi za małe ilości? czy raczej panuje pogląd, że to bezsensowne?
znam kilka przypadków że kogoś puszczali z hehe jointem albo po prostu w----------i. tak serio, to uważasz, że łapanie za małe ilości jest pożyteczne społecznie?
  • Odpowiedz
@eARLq3
Siemka, witam ponownie właściwie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Trening strzelecki jest ok 2-3 razy do roku i w ciągu całe roku wystrzeliwuje się ok. 50 sztuk ammo (+-10). Śmieszna ilość. Sam mam cywilne pozwolenie, mam prywatną b--ń i w ciągu roku wystrzeliwuję ok 1500 sztuk amunicji. To jest ilość której w Policji nie wystrzelam przez 35 lat ;)

Bierny opór to taki opór kiedy swoim zachowaniem nie przejawiasz agresji i czynnie nie stwarzasz zagrożenia dla uprawnionego np. siedzisz na środku ulicy, stoisz w drzwiach, kładziesz
  • Odpowiedz
@sebagohamalysz: znam taki przypadek, troszke haszu znalezione w aucie, 3 osoby na komende. Przeszukania w miescach zameldowania, 24-48 na dolku, zadne z trojki sie nie przyznaje, auto nalezy do jednego z rodzicow. Final jest taki ze wypuscili mnie jako ostatniegoi pan dobrodziej na pozegnanie powiedzial, cytuje " no! A teraz w---------j! Jakbysmy chcieli to bysmy sie do was d------i!"co jest gowno prawda bo nie mieliby komu przybic posiadania, tak czy
  • Odpowiedz