Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam okazję kupić od 1 właściciela w211 z silnikiem 3.0 190km. Jest to znajomy ojca, emeryt co go kupił w 2007 roku w salonie. Auto ma przebieg ok. 130 tys i nie ma jakichś dziwnych historii awarii czy wypadkowosci, więc się zainteresowałem i jutro jadę oglądać. Czy jest coś szczególnego w tych modelach na co zwrócić uwagę? Nie wiem czy to automat czy manual, tego się dopiero dowiem, ale stan jest niemalże kolekcjonerski. Warto ten model?
#mercedes #motoryzacja #kupautozmikro
  • 33
@Siman: nie znam tego auta, ale powiem Ci, że wiele razy szukając furki podjeżdżałem pod wypasioną chatę, na podjeździe co najmniej bańka w autach, już stoi nowe auto w zastępstwie za stare. Oglądam używane i co? Dramat. Ktoś jeździł, nie przejmował się. Zawieszenie wali, opony dojechane do zera, wszystkie gumy w aucie sparciałe, paski poprzecierane. Często właśnie jak ktoś ma hajsy to nie dba o auto, kupuje jeździ ile wlezie i
@bigger: W 280 CDI czyli 3.0 V6 190km były skrzynie manualne.

@Siman: Co do samego W211... zwróć uwagę na przednie podłużnice coś jak tutaj oraz ranty tylnych błotników i z rdzy to tyle. Mogą tam być oznaki korozji jak ktoś zaniedbywał (czytaj: nie usuniecie soli po zimie bo tam się dowala mocno). Co do silnika to spoko przy takim przebiegu nic mu nie powinno dolegać. Od razu wspomnę że ten
@bigger
@Vendetta0511
@Harmideron
@sztefen_muller
@Lorenzo_von_Matterhorn
Oglądałem pobieżnie bo dostałem na chwilę kluczyki ale nie udało mi się z właścicielem pogadać więc nie wiem nic więcej na temat wyposażenia. Na lewarku jest avantgarde, ale to polski avantgarde więc pewnie wiele rzeczy który ma Niemiec tu nie będzie. To będzie polift? Lakier uszanowany, w środku tak samo nie zużyty, silnik ładnie chodzi, auto fajnie jedzie, tyle wiem na tę chwilę.
Pobierz Siman - @bigger 
@Vendetta0511 
@Harmideron 
@sztefenmuller 
@Lorenzovon_Matterhorn
O...
źródło: comment_6pWsF7FF16dz5PPdJqDhW2dinGfi7B99.jpg