Wpis z mikrobloga

  • 121
Poczatkowa scena z babcia w epizodzie 4 jest jedna z najlepszych jakie widzialem w historii seriali telewizyjnych. Niesie w sobie absolutnie niewyobrażalny bagaż emocjonalny.
Ogólnie jestem zachwycony serialem.
Czarnobyl po #got dla HBO jest tym czym stal sie Apex Legends dla EA po katastrofie Anthem.
Nieoczekiwany wybawca który odwrócił poniekad wzrok krytyki od głównego winowajcy.

#czarnobyl #chernobyl #seriale #hbogo
źródło: comment_Z1Z3b6EkGXVzIle69KdRIiivCbXxMUGY.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Shewie: też jestem zachwycony, szczególnie że za młodu, jak dorwałem się do neta to czytałem wszystkie strony związane z tematem Czarnobyla. Wszystkie wątki są świetnie wplecione i w odpowiednim momencie (jak wątek Pawła z tego odcinka), udało im się przekonwertować historię na język filmu nie fantazjując. Wszystko zagrało. Prawdziwa perełka.
@Shewie:
Fantastyczna scena. I świetne, niechalne podsumowanie pokręconej, zbolałej historii Ukrainy (i ZSRR). I dramat soldata z dziewiczym wąsem, który toczy bitwę sam ze sobą - dać się przekonać nieubłaganej logice babuszki, czy wykonać rozkaz.

Swoją drogą obowiązkowym punktem wycieczek do Prypeci i okolic jest zwiedzanie chatki takiej właśnie babinki, która zdecydowała się zostać, a zmarło jej się raptem kilka lat temu, w wieku matuzalemowym. Kto wie, może to ona była
@tegotypu: przecież Apex kompletnie nie był katastrofą, zwłaszcza przy wyjściu. #!$%@? trochę nie dając update'ów od samego początku.


@Ulyssos: Przeczytaj jeszcze raz post OPa bo cos nie zatrybiłeś...