Wpis z mikrobloga

Dlaczego głosowałeś/aś na PiS?

Chcę to usłyszeć od Ciebie, chcę znać prawdę, chcę znać Twoje poglądy, a nie oszczerstwa opozycji!

Myślę że jest w tym jakiś sens, którego jeszcze nie rozumiem. Jeżeli mnie przekonasz to na jesieni zagłosuję na PiS. (wrzucę zdjęcie karty)

Zaplusujcie jeżeli chcecie dzielić się prawdą i do niej dążyć.

#wybory #pis

Z góry dziękuję za poważne podejście do mojego pytania. #polityka
  • 230
  • Odpowiedz
30. debilne miesięcznice i utrudnianie ludziom życia, jak odsłaniali pomnik ze schodów to ludzie dosłownie #!$%@? łazili po krzkach by przejść dalej, byłem tam, porysowałem sobie mordę po zmroku

BŁAGAM moda by jedynie ocenzurował wpisy jeśli już ma wonty, serio, nie kasuj argumentów
  • Odpowiedz
przez niego nie upadły cukiernie


@Zmoll: Chyba tu chodzi o cukrownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fajnie ze obniżyli tez wiek emerytalny.


@Zmoll: Fajnie, fajnie, ale to jest bardzo zły pomysł - nie mamy środków na utrzymanie tak niskiego wieku emerytalnego, a średnia długość życia wciąż się wydłuża.

Owszem, mają deficyt budżetowy, jednak spowalniają go (zdjęcie), pomimo socjali.


@chad190: Wiesz, nie byłoby socjalu - nie byłoby
  • Odpowiedz
31. debilny zakaz handlu który wzmocnił duże sieci, bo przecież nie dało się obniżyć podatków małym co nie? w ogóle polska to jakiś kur...a zaścianek, wszędzie na świecie budują sieciówki a u nas jak w latach 90tych i jeszcze ktoś klaszcze uszami
  • Odpowiedz
32. kłamstwa w sprawie ofe gdzie zus otwarcie mówił że kasa idzie na subkonta i liczy się i tak czy inaczej do pełnej emerytury
33. kłamstwa w sprawie vatu gdzie łatkę przygotował w 1000% rząd peło do tego narracja o 500 mld strat która to potem zmalała do 250
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Ja wcale się nie dziwię że PiS wygrywa tak mocno na wsiach, małych miastach i wschodzie Polski, już nie chodzi tutaj nawet o wykształcenie. Jak rządziło PO to wsie i wschód polski mieli w dupie, nie robili praktycznie nic a jak robili to w dużych miastach ew. na zachodzie Polski. PiS dało 500+ jaki ten program jest taki jest ale w małych miasteczkach i na wsiach zmieniło się dużo. Na
  • Odpowiedz