Wpis z mikrobloga

Dlaczego głosowałeś/aś na PiS?

Chcę to usłyszeć od Ciebie, chcę znać prawdę, chcę znać Twoje poglądy, a nie oszczerstwa opozycji!

Myślę że jest w tym jakiś sens, którego jeszcze nie rozumiem. Jeżeli mnie przekonasz to na jesieni zagłosuję na PiS. (wrzucę zdjęcie karty)

Zaplusujcie jeżeli chcecie dzielić się prawdą i do niej dążyć.

#wybory #pis

Z góry dziękuję za poważne podejście do mojego pytania. #polityka
  • 230
  • Odpowiedz
ponieważ czuję się bezpiecznie w Polsce wiedząc, że rządzi Kaczyński


@Quarrel: a ja nie, bo wiem że pajac zamiast inwestować we wzrost gospodarczy udaje że socjal działa kiedy już raz zbankrutowaliśmy
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: ostatnio jak byłem na urodzinach to babcia brata szfagra kuzyna siostry piątego po kisielu stwierdziła, że "za PiSu to wreszcie dają, emerytom, madkom, dzieciom i w ogóle się jakoś lepiej żyje" - także masz prostą odpowiedź dlaczego ludzie głosują. Są ekonomicznymi idiotami i lubią socjal. Teraz czekamy na 70% poparcia po 500+ na każde dziecko i być może kolejny program "plus" przed jesienią.
  • Odpowiedz
@vikingbrigand:

sorry ale jak można pokazywać zalety pisu ignorując to co #!$%@? i jeszcze mówić że są super? to co podałeś mogła zrobić każda inna partia a tutaj rozchodzi się o to by wykazywać wady bo one są bardziej miarodajne do cholery

(°°

oni se mogą i zrobić podatki na poziomie 9% ale to dalej nie usprawiedliwia metody rządzenia i manipulowania
  • Odpowiedz
no i skąd te 300 mld długu w 4 lata, co oni konkretnego zrobili bo czytam #!$%@? i wysokie napięcie i w polityce i wyborczą i inne gówna i nie widzę sensownych wydatków na taką skalę

oni non stop #!$%@?ą o 500+ rodzinie, vacie, amber gold, jakichś duperelach, o ogólnikach we wzroście gospodarczym, praktycznie zero konkretów i same przechwalanie się
  • Odpowiedz
1. przekop mierzei sra pod siebie
2.przywrócenie żeglowności za 60mld jest #!$%@? i niepotrzebne
3. port za 150 mld jest też gównem
4.import ton węgla i wyjebywanie wiatraków jest też gównem
5. wymiana pieców za 100mld mimo iż smog bierze się głównie ze spalin samochodowych jest też gównem
6.korytarz bursztynowy na plus ale co z tego
7. nfz nie ma hajsu
8.nie wiadomo co z baltic pipe
9. nie wiadomo co z
  • Odpowiedz
@vikingbrigand: Bardzo podobały mi się Pana wypowiedzi rzetelnie i na temat. Brakuje mi w moim otoczeniu osób z którymi będę w stanie porozmawiać sensownie na temat polityczny. A jak Pan odnosi się do afer ? Kaczor 1,3 mld z banku skarbowego, ziemie morawieckiego, afera pedofilska, zarobki w NBP czy chociażby sławne „Polacy powinni #!$%@? za miskę ryżu” - Morawieckiego. Dla mnie osobiście to jest dramat, że przy powszechnym dostępie do informacji
  • Odpowiedz
@Zmoll: zacofana gospodarka po komunie, nieefektywna, zacofana .. wina upadku przemyslu były lata komuny; wiek emerytalny w dol to fajnie? srednia zycia w gore idzie z roznych powodow - z czego chcesz miec tą emeryture? z kapelusza?
więcej świadomości, naprawdę...
  • Odpowiedz
11. #!$%@?ńce wybodowały niewiele dróg w porównaniu z platfusami
12. mieszkanie + się zwinęło + koszta były wyższe niż prywatne inwestycje
13. 500+ jest za drogie o 10mld
14. sądy nic się nie zmieniły na lepsze
15 administracja publiczna dalej jest ch00j warta
16. policja jest jeszcze mniej profesjonalna niż była, są jeszcze bardziej agresywni i rządzą się i olewają sprawy, do tego nie ma prawa które chroni obywateli przed przemocą, policję
  • Odpowiedz
@jacieniemog28 Nie manipuluję, odpowiedziałem na pytanie dlaczego zagłosowałem na Pis. Już nic nie mówię:)
@szpongiel: Chodzi nie tyle o redukcję ilości przepisów co ułatwienie dużym zagranicznym spółkom rozliczenia publicznoprawne i tym samym zachęcanie ich do inwestowania w PL. Jeśli chodzi o prostotę podatków dla szarego Kowalskiego to wciąż jest #!$%@? dupa kamieni kupa bo ustawa o zryczałtowanym podatku dochodowym jest moim zdaniem większym hardcorem niż najgłębsze zakamarki ordynacji podatkowej. Natomiast nie
  • Odpowiedz
22. sprzedali giganta od jabłek chinolom mimo iż nikt w europie tego nigdy nie zrobił XD
23. chcieli prywatyzować orlen cześciowo by wydoić 20 mld na budowę elektrowni atomowej bo w pierwszym roku wzięli kredyt na bombelki
24 nie chce mi się pisać bo i tak znajdziesz 'pozytywy' z dupy
  • Odpowiedz