Wpis z mikrobloga

Dlaczego głosowałeś/aś na PiS?

Chcę to usłyszeć od Ciebie, chcę znać prawdę, chcę znać Twoje poglądy, a nie oszczerstwa opozycji!

Myślę że jest w tym jakiś sens, którego jeszcze nie rozumiem. Jeżeli mnie przekonasz to na jesieni zagłosuję na PiS. (wrzucę zdjęcie karty)

Zaplusujcie jeżeli chcecie dzielić się prawdą i do niej dążyć.

#wybory #pis

Z góry dziękuję za poważne podejście do mojego pytania. #polityka
  • 230
  • Odpowiedz
@jacieniemog28:

Na tej samej zasadzie, PO "budowało" drogi na podstawie programu z 2007 roku. Wiesz kto rządził w 2007 roku, umysłowa amebo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ba! PO ten program mocno uszczupliło. Tyle tylko, że rozmowa z tobą ma tyle sensu co prawienie kazań granitowej kostce.
  • Odpowiedz
40.76; dzbany z peło w 2010-11 miały przeje...ne finansowo przez kryzys i musiały kombinować, dzisiaj pis raczej na pewno nie będzie miał zdolności kredytowej by ratować gospodarkę bo ma tyle stałych wydatków i długów że to są jaja
  • Odpowiedz
@jacieniemog28:

tak się składa, że drogi to nie tylko moje hobby, temat mojej pracy magisterskiej, ale i kategoria, w której działam zawodowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Platforma zwiększyła budżet, by potem zmniejszyć go PONIŻEJ wartości początkowo planowanych przez PiS. Poczytaj trochę bo się błaźnisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto

1. Dostaje 500 plus naprawdę za darmo bo nie płacę podatków w Polsce (brak prawa odnośnie osób pracujących w kilku krajach Ameryki Środkowej)...

2. PO dowalila prawo za swojej kadencji przez które zmuszony byłem wziąść kredyt w walucie której zarabiam a nie w PLN w związku z tym straciłem na tym kilkanaście tys. zł.
  • Odpowiedz