Wpis z mikrobloga

Dlaczego głosowałeś/aś na PiS?

Chcę to usłyszeć od Ciebie, chcę znać prawdę, chcę znać Twoje poglądy, a nie oszczerstwa opozycji!

Myślę że jest w tym jakiś sens, którego jeszcze nie rozumiem. Jeżeli mnie przekonasz to na jesieni zagłosuję na PiS. (wrzucę zdjęcie karty)

Zaplusujcie jeżeli chcecie dzielić się prawdą i do niej dążyć.

#wybory #pis

Z góry dziękuję za poważne podejście do mojego pytania. #polityka
  • 230
@mroznykasztan: Pewnie byłby mniejszy :) Aczkolwiek:
1. Wcześniej nie było takiego socjalu, a deficyt był taki sam lub nawet wyższy w stosunku do PKB.
2. Pewnie byłby wtedy też mniejszy przyrost PKB i wyższy wskaźnik ubóstwa. Pewnie rynek nie byłby też tak mocno skierowany w stronę pracowników, bo w wielu rodzinach oboje rodziców musiałoby podjąć pracę. Przypominam też, że 500+ nie jest waloryzowane, tj. z roku na rok jest to coraz
@MilionoweMultikonto:


1. Aby PO nie wygrało
2. Mają swoje wady, ale nie są najgorsi, ba w od 89 roku to najlepszy dla mnie rząd w Polsce.
3. Nie plują jadem na kościół oraz wartości które wyznaje.
4. Nie będzie homozwiazków !!!
5. Uwielbiam Jarka za jego styl bycia
6. Lubię Dudę za memy z nim, dzięki wykopowi na niego głosowałem i będę głosować nadal!
7. Miałem nie iść na te wybory,
@MilionoweMultikonto: Nie głosowałem wcale, bo miałem na to #!$%@?. Nie poczułem żadnej różnicy oprócz tego, że przez Wykop zaczęli się teraz przewalać antypisowscy, zamiast antypowskich trolli.

@Sweet_acc_pr0sa: Nie mam pojęcia w jaki sposób PiS uwala ten cały "mały biznes". Od początku do końca nie miałem ani jednego podatkowego, ani gospodarczego problemu. Nigdy nie widziałem też żadnej "kontroli", która to rzekomo chodzi po firmach i mandaty wystawia.

#!$%@?, jakie szurstwo teraz
@MilionoweMultikonto: Hej głosowałem w okręgu 7. Miałem do wyboru rzucającą w dinozaury Ewę Kopacz, zawodowego partyjniaka z 40'letnim doświadczeniem Leszka Millera, Sylwię Spurek ( z której wypowiedziami się totalnie nie utożsamiam ) i Zdzisława Krasnodębskiego ( dr hab z doświadczeniem akademickim na wielu uczelniach w kraju i na świecie). Wybór chyba jest prosty? ;) Głosowałem na osobę, za którą nie musiałbym się wstydzić. Po prostu.
finansowanie obrzydliwej propagandy w mediach pro rządowych też jest ostrą patolą...

ja wiem że tego nie czytacie i dajecie mnie na czarną bo macie dziurę w mózgu ale...

kur...a!
@MilionoweMultikonto mój ojciec startował i pomijając oznaczenie partyjne za to jakim jest człowiekiem i co robi dla ludzi a nie dla siebie warto było. Gdyby każdy patrzył na czyny a nie na label u dołu baneru lepiej by nam sie w Polsce żyło. Plus wiele reform ,które wprowadził PIS do tej pory miało pozytywny wpływ na gospodarke Polski a negatywne podejscie do parti rządzącej jest napedzane z każdej strony.Bardzo dobrym posunięciem było
Kaczor 1,3 mld z banku skarbowego, ziemie morawieckiego, afera pedofilska, zarobki w NBP czy chociażby sławne „Polacy powinni #!$%@? za miskę ryżu” - Morawieckiego.


@AnalnaRakieta: Afera KNF jest niezwykle poważna. PiS próbował uskutecznić wrogie przejęcie prywatnego banku przez państwo (napisali ustawę - w wypadku złego stanu finansowego banku umożliwia jego przejęcie za 1zł).
Każdy bank jest zobowiązany do przeprowadzenia audytu przez zewnętrznego niezależnego od banku rewidenta. Możliwe, że ludzie z PiS