Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie mirki i mirabelki
Potrzebujemy razem z różową rozstrzygnięcia sporu odnośnie pewnej sytuacji.

Spędzaliśmy alkoholowy wieczór z ojcem różowej oraz jego znajomymi z pracy. Doszło między nami do następującej scysji:

Różowa naprawiała jakąś pierdołę i poprosiła mnie o telefon, który leżał obok mnie nieużywany. Ja mając od parunastu sekund w głowie piosenkę którą chciałem sobie przypomnieć celem puszczenia jej na youtube (muzyka leciała cały czas, każdy włączał sobie swój utwór) wziąłem telefon do ręki i kulturalnie powiedziałem "zaraz" w momencie w którym ona o niego poprosiła. Szukałem tytułu przez powiedzmy półtorej minuty (chcę tylko dodać, że różowa jest po rozwodzie z dupkiem, który był dla niej uber chamem) po czym zrobiło jej się przykro (wróciły jej przykre wspomnienia), że nie dostała go do ręki w momencie w którym o niego prosiła a inni to widzieli. Ja naprawdę nie miałem złych intencji, chciałem sobie tylko piosenkę znaleźć :< (z tej strony różowa - //uważam, że mój niebieski jest cudowny i kocham go nad życie, żeby nie było ale mam traumę po poprzednim//). Jest godzina 4:53, kłócimy się od pięciu godzin, aż w końcu stwierdziliśmy, że zapytamy wykop o zdanie by rozwiązać spór bo nam na sobie zależy ale duma nam nie pozwala XD ogólnie jest spoko ale potrzebujemy zdania osoby z zewnątrz. Sprawa jest ważna bo przegrany będzie usługiwał drugiej połówce przez cały dzień xD
Wybaczcie nam składnie ale jesteśmy jeszcze trochę podpici
Z tej strony niebieski - //bardzo kocham swoją różową, robię dla niej naprawdę wiele, w życiu bym jej nie zranił, poniżył (a już tym bardziej przy ludziach) co w jej wcześniejszym związku było na porządku dziennym.

Przyjmiemy na klatę wiadro pomyj które wyleje się na nas ale nie możemy rozwiązać naszego sporu przez nasze ego :P Wiemy, ludzie mają większe problemy, np moździerze urywające ręce i nogi w Syrii ale każdy dźwiga swój krzyż a nie innych :P

Dziękujemy za wszelkie komentarze ^^ właśnie ciśniemy z tego bekę ale dalej jest wzajemny żal w serduszkach :P
Mamy nadzieję, że nie będziemy na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) całkiem poważnie xD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
  • Odpowiedz
Macie wy godność człowieka? Ja rozumiem że na wykopie siedzą same #!$%@? i gimnazjaliści, ale żeby takie coś odwalać? Ile wy macie lat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: aż poczułem napięcie świadków tego zdarzenia. Atmosfera którą można kroić nożem. Milion pytań bez odpowiedzi. Jebnie jej? Jebnie mu? #!$%@? im? Co jutro na obiad? Dlaczego w dzień matki piją z ojcem?
  • Odpowiedz