Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie mirki i mirabelki
Potrzebujemy razem z różową rozstrzygnięcia sporu odnośnie pewnej sytuacji.

Spędzaliśmy alkoholowy wieczór z ojcem różowej oraz jego znajomymi z pracy. Doszło między nami do następującej scysji:

Różowa naprawiała jakąś pierdołę i poprosiła mnie o telefon, który leżał obok mnie nieużywany. Ja mając od parunastu sekund w głowie piosenkę którą chciałem sobie przypomnieć celem puszczenia jej na youtube (muzyka leciała cały czas, każdy włączał sobie swój utwór) wziąłem telefon do ręki i kulturalnie powiedziałem "zaraz" w momencie w którym ona o niego poprosiła. Szukałem tytułu przez powiedzmy półtorej minuty (chcę tylko dodać, że różowa jest po rozwodzie z dupkiem, który był dla niej uber chamem) po czym zrobiło jej się przykro (wróciły jej przykre wspomnienia), że nie dostała go do ręki w momencie w którym o niego prosiła a inni to widzieli. Ja naprawdę nie miałem złych intencji, chciałem sobie tylko piosenkę znaleźć :< (z tej strony różowa - //uważam, że mój niebieski jest cudowny i kocham go nad życie, żeby nie było ale mam traumę po poprzednim//). Jest godzina 4:53, kłócimy się od pięciu godzin, aż w końcu stwierdziliśmy, że zapytamy wykop o zdanie by rozwiązać spór bo nam na sobie zależy ale duma nam nie pozwala XD ogólnie jest spoko ale potrzebujemy zdania osoby z zewnątrz. Sprawa jest ważna bo przegrany będzie usługiwał drugiej połówce przez cały dzień xD
Wybaczcie nam składnie ale jesteśmy jeszcze trochę podpici
Z tej strony niebieski - //bardzo kocham swoją różową, robię dla niej naprawdę wiele, w życiu bym jej nie zranił, poniżył (a już tym bardziej przy ludziach) co w jej wcześniejszym związku było na porządku dziennym.

Przyjmiemy na klatę wiadro pomyj które wyleje się na nas ale nie możemy rozwiązać naszego sporu przez nasze ego :P Wiemy, ludzie mają większe problemy, np moździerze urywające ręce i nogi w Syrii ale każdy dźwiga swój krzyż a nie innych :P

Dziękujemy za wszelkie komentarze ^^ właśnie ciśniemy z tego bekę ale dalej jest wzajemny żal w serduszkach :P
Mamy nadzieję, że nie będziemy na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°) całkiem poważnie xD

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopaku ale z ciebie #!$%@? xD
Bez urazy, ale kobieta na ciebie wsiadła.
Po rozwodzie z dupkiem- bo widocznie tacy ją kręcą. Jeśli Ci nie ufa to znaczy, że sama ma wątpliwości co do siebie. Musisz ogarnąć sytuację czy to nie działa tak, że Ty jej dajesz poczucie bezpieczeństwa, możesz być ojcem jej dzieci a później jak trzeba zaszaleć to lecisz w odstawkę. To, że ona myśli, że mógłbyś ją
  • Odpowiedz