Wpis z mikrobloga

Wychodzę z lokalu wyborczego i dwie starsze panie się kłócą czy na pewno dobrze zaznaczyły.
- no ja zakreśliłam fajką tak jak mówiłaś, ale pod spodem było napisane żeby zaznaczyć iksem.
- e się tam przejmujesz, ja zawsze fajką zaznaczam i nigdy nie było problemów z tym
- masz rację

XDDDDDDDDD

#wybory
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mecenas_z_piaseczna Jeśli ktoś ma problemy z prawidłowym zaznaczeniem nazwiska kandydata, gdzie pod spodem jest jeszcze do tego instrukcja, to tak, uważam się za mądrzejszego od takiej osoby. I tak chyba nikt nie przebije debili, którzy zaznaczali kandydatów na każdej stronie, gdy karta do głosowania była w formie książeczki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@trevoz: @timek1119: @helmutkoll: @Dorken:

A jaka gownoburza na mirko byla kiedy Mirek opisywal jak nauczycielka nie uznawala odpowiedzi ktora miala byc zaznaczona kolkiem a nie podkreslona, albo kiedy kazala podac nazwisko a ktos pisal razem z imieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) a pozniej wychodzi fajeczka na karcie do glosowania.
  • Odpowiedz
@vectraB:
Też byłem w komisji kilka razy i tylko "x" i "+" się liczyło. W zależności od przewodniczącego i głosu większości uznawało się lub nie nabazgrany "x". Jak były tylko kilkukrotnie pogrubione elegancko linie to było spoko, jak komuś wyszła gwiazdka * czy coś w tym stylu to prawie zawsze głos nieważny. To już trzeba było indywidualnie rozpatrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trevoz problemem sa przepisy a te panie. Wiem ze jest napisane by zaznaczyć "X" ale ptaszek tez jest intuicyjny przy zaznaczaniu i wydaje mi się że tez powinien być dodany jako opcja do zaznaczenia
  • Odpowiedz
@look997: I każdy o tych partiach wie, każdy też o nich słyszał. Z tym że te małe najczęściej są związane z kompletnymi bańkami informacyjnymi, albo zamieniają się powoli w sekty, vide partia Korwina, albo Petru. Tak szczerze, to w życiu nie spotkałem się z większymi debilami od tych, z którymi miałem przyjemność w grupach sympatyków Korwina na FB.

Poza tym w telewizji też jest o innych partiach niż PiS/PO.

@
  • Odpowiedz
@Dorken zauważ że przy wcześniejszych wyborach (nie pamiętam których) problem był też "x" u zwyczajnych wyborcow. Koślawo postawili "x" który bardziej przypominał "+" i glos nieważny. Stad zmiana na dwie przecinające się linie i uważam, ze ptaszek tez powinien być dodany do opcji zaznaczenia, gdyż tak samo jak "x" jest intuicyjną formą zaznaczenia
  • Odpowiedz
@mecenas_z_piaseczna No o dziwo zdecydowana większość ludzi starszych głosuje na kluby okrągłego stołu, zatem z bardzo dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że te panie są przedstawicielkami owego elektoratu.
  • Odpowiedz