Wpis z mikrobloga

Wychodzę z lokalu wyborczego i dwie starsze panie się kłócą czy na pewno dobrze zaznaczyły.
- no ja zakreśliłam fajką tak jak mówiłaś, ale pod spodem było napisane żeby zaznaczyć iksem.
- e się tam przejmujesz, ja zawsze fajką zaznaczam i nigdy nie było problemów z tym
- masz rację

XDDDDDDDDD

#wybory
  • 82
  • Odpowiedz
  • 2782
@LocaJohny jeśli obywatela przerasta przeczytanie "postaw znak X" i zamiast tego zaznacza jakieś penisy, to sądzę że nic straconego, że nie policzą jego głosu.
  • Odpowiedz
@Dorken taki głos można uznać jako niewaznt, jednak jak parę lat temu bawiłem się w komisje wyborcze, to na szkoleniach mówiono, że jeżeli widać, że wystąpiła intencja zaznaczenia tylko jednego kandydata, jednak sposób zaznaczenia nie spełnia warunków proceduralnych, to taki głos komisja można uznać. Może być to osoba starszą, niepełnosprawna, niedowidząca oto przez co nie była w stanie poprawnie zaznaczyć kandydata
  • Odpowiedz
jeśli obywatela przerasta przeczytanie "postaw znak X" i zamiast tego zaznacza jakieś penisy, to sądzę że nic straconego, że nie policzą jego głosu.


@Dorken: A jak ktoś ma jeden zwój mózgowy więcej i zaznaczy x to to już jest coś straconego...
  • Odpowiedz