Wpis z mikrobloga

Lewaki by były pierwsze w kolejce do zgłoszenia tego do prokuratury.


@Grzolsat: śmiechłem z urojeń konserwatywnego szura żyjącego we własnej rzeczywistości.

Takie jednostki trzeba eliminować z marszów jeżeli nie chce się, żeby utożsamiano go z nimi.


@pepek614: bzdura, te osoby nie zrobiły nic złego, a że ciemnota wariuje na ten widok to wina zacofania i głupoty tej ciemnoty, a nie ich.
żaden z symboli religijnych nie został obrażony, zatem o jakim prawie bełkoczesz?


@VCO1: @Brzytwa_Ockhama: No jak nie został obrażony jak został. Tu ewidentnie widać przekrojoną wzdłuż czerwoną cebulę, a w kulcie wyzawców czeerwonej cebuli (czerwonocebularzy) nie godzi się przekrawać cebuli wzdłuż. Tylko w poprzek!!! Moim zdaniem obraża, jak nic.
( ͡ ͜ʖ ͡)
i narobić hałasu wokół tego marszu?


@pepek614: no taki jest cel marszow "za sprawą". A ciezko mi wymagać od nich szacunku dla zespołu poglądów który uwaza ich za godnych sploniecia za sam fakt urodzenia sie. Zwłaszcza ze tak jakos przypadkiem to te wiare mają lyse osobniki wielokrotnie zagrażające bezpieczenstwu uczestnikow marszu
@Naxster: Ja tam nic do katoli nie mam ale jak chcą se wierzyć w jakieś stworki zmyślone to niech to robią w domu, a nie na każdym kroku obwieszczają to światu i wieszają jakieś malunki czy stawiają pomniki i na dodatek nakłaniają do nienawiści do innych i narzucają innym te swoje urojone wymysły. Rzygać się chce jak się na to patrzy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Naxster: no ale taka agresywne działanie na pewno nie przysporzy im zwolenników, a tylko zdenerwuje resztę społeczeństwa i nastawi przeciwko im. A jeżeli chodzi o łyse odpowiedniki to po prostu jakaś patola która lubi zadymy i z pewnością nie mają poparcia społecznego, wystarczy zobaczyć jak się oddzielają od takich osób chociażby na marszach niepodległości.
działanie na pewno nie przysporzy im zwolenników, a tylko zdenerwuje resztę społeczeństwa i nastawi przeciwko im.


@pepek614: jak na razie poparcie dla nich tylko rośnie. I zawsze smieszy mnie ta troska konserwatywnych osob na temat tego co pomoze czy zaszkodzi ruchowi lgbt. W 90% przypadkow takie teksty istnieja by autor mogl uzasadnic swoja niechęć do homoseksualizmu. "to nie ja, to oni"
Zawsze tez wyobrazam sobie takiego bialego goscia za czasow walki