Wpis z mikrobloga

@piotr-michnik: Nie mogę. Dzięki #snapchatgirlfilter od kilkunastu dni obserwujemy prawdziwy potop krypto gejów. Quo Vadis wykopie? Każdy kto popełnił zdjęcie z tym filtrem i zamieścił je na tym portalu, w moich oczach jest "ciepłym braciszkiem" i w podobny sposób - a nie bo mnie lewusy zjedzą albo co gorsza jeszcze bana dostanę.
Ogarnijcie się #!$%@?!
#bekazpodludzi #bekaztransa #rakcontent #kryptogejalert #kryptogeje #niebieskiepaski
@noctem_corvus: w szatni przebiera się grupa sportowców, wszyscy są goli, czasami dla jaj ktoś kogoś strzeli ręcznikiem w dupę, otóż... Pedałem jest ten który w owym czasie unika kolegów, boi się bo wie jak zareaguje jego organizm... Co z tego że użyłem filtra? Co to ma do bycia geyuchem bo nie rozumiem?
@piotr-michnik: Wytłumaczyłem Ci co. Jesteś facetem, a jarasz się tym, że jakiś filter przerabia Twoją twarz na damską. Śmierdzi mi to ukrytym pragnieniem bycia potraktowanym jak płeć przeciwna. Powiem więcej! To zakrawa o jakieś zaburzenie tożsamości, skoro tak bardzo kręci Cię zamiana ról, że nie potrafisz powstrzymać się od publikacji takiego zdjęcia na vipoku. Atencji Ci brakuje? Jezu...