Wpis z mikrobloga

@saakaszi: A dlaczego nie można sie dogadać? to miejsce wspólne, a to że babcie chcą sie razem pomodlić i odprawić majówke (które są tylko w maju i zaraz sie skończą) krótką 15 min litania, nie powinno być problemem w empatycznym świecie. Nie bronie babć bo może niekulturalnie wyganiają, ale ja na ich miejscu wrzuciłbym kiełbe na grill i poleciał z majóweczką :D Boli mnie jedynie fakt, braku możliwości dogadania sie,
  • Odpowiedz
@Emill na kościoły i kapliczki też idzie z moich pieniędzy, bo płacę podatki a państwo dokłada sie do interesów KK... Rozumiem, że w kościele moge sobie walnąć grilla? No chyba NIE. Używajmy rzeczy zgodnie z ich przeznaczeniem. W kościele modlitwa, na grillu smażymy kiełbaski. Po to postawili im altanke żeby mogli tam ogarnąć posiadówkę z kiełbaskami a nie żeby odprawiać tam modły codziennie, bo to przecież maj. Mało mają kościołów?
  • Odpowiedz
@Emill: czyli na drodze publicznej też powinienem mieć możliwość zasiąść sobie na krześle przed jedną godzinę tygodniowo? Jedną tylko, jedną na 168 w tygodniu.
  • Odpowiedz
@Emill: niech przyjdą modlić się, tak żeby nikomu nie przeszkadzać w grillowaniu. A jak im grillowanie przeszkadza to zapraszam w---------ć do kościoła czy do jakiejś kapliczki. Niech przyjdą się pomodlić rano, jak nikt nie grilluje, jak już koniecznie chcą się do madki boskiej ugrilowanej modlić.
  • Odpowiedz
@kasa: Na c--j im te stodoły z krzyżami jak prukwy wpieprzają się do altanki xD To ja chce teatr w kościele i ma być grana Golgota albo Klątwa bo te g---o jest fundowane z moich podatków i przyjemniej się to ogląda niż jakieś modły kolesia w sukience
  • Odpowiedz
  • 5
@Emill Jak z budzetu obywatelskiego postawia wiate rowerowa i nie bedziesz w stanie tam zaparkowac, bo zgraja dewot ustawi tam oltarzyk, to tez uznasz to za przestrzen do kompromisow i dyskusji? ( ͡º ͜ʖ͡º) Skoro wybudowano wiate do grillowania/posiedzenia na powietrzu, to ja nie widze problemu w tym, aby te panie sobie przyszly, spedzaly czas czy sie tam modlily. Jednak w momencie w ktorym wypraszaja innych
  • Odpowiedz
@saakaszi: Po co budować coś takiego do użytku publicznego? Przecież wiadomo że więcej z tego problemu niż pożytku. U mnie jak zbudowali taką altanę, to ją wynajmują za kasę i nikt się nie kłóci.
  • Odpowiedz
  • 0
@puszkapandory

Wprowadzanie w błąd powinno być karalne, to zdjęcie ze stocka.

Nie zauwazylem dopisku o stocku, dzieki za wyprowadzenie z bledu. Rozumiem ze Twoje zdjęcie to faktyczne miejsce o ktorym mowa? To jakby nie patrzec - nadal wyglada na miejsce do grillowania, a nie do odprawiania modlow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@greven: Nie chodziło mi o to, że Ty wprowadzasz w błąd tylko portale dodając jakieś stockowe zdjęcia. To nie pierwszy raz gdy ludzie sugerują się zdjęciem podczas gdy jest ono poglądowe. Też się zresztą na to złapałem i byłem ciekaw ile to kosztowało.

Wydaje mi się, że to faktyczne zdjęcia, i na innym widać taki niewielki grill stojący obok tej altanki. Także, clou Twojej wypowiedzi jak najbardziej się zgadza.
  • Odpowiedz
@saakaszi rofl niech się modlą jak chcą. Ja bym przyszedł normalnie z piwkiem i kiełbasa i robił swoje. Na bank stado emerytów, będzie mnie w stanie przegonić lol.
  • Odpowiedz