Wpis z mikrobloga

Mireczki czy jeżeli ominęły mnie te wszystkie klasyczne erpegi jak Baldur czy Icewind Dale, to odbiję się od Torment Tides of Numenera? Już mam trochę dość gier z naciskiem na gameplay i dodatkiem w postaci historii. Zagrałbym w coś fabularnie mocnego, gdzie historia będzie zachęcała do myślenia i poznawania dalszej części gry. Najchętniej bym ograł Divinity Original Sin 2 ale obecnie za słabo z $ na drugą część ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pierwsza część już w zasięgu mojej kieszeni, ale podobno gameplay jest ok, ale historia taka sobie. Pillarsy chyba lepiej fabularnie, ale za to nie ma chyba turowej walki, co bym bardziej preferował.

#ps4 #crpg #torment #pillarsofeternity #gry #rpg
Pobierz Obywatel_Kondominium - Mireczki czy jeżeli ominęły mnie te wszystkie klasyczne erpegi...
źródło: comment_K282dTyGHUk2pLtxdYWRZYz2xyJzpUny.jpg
  • 14
@Obywatel_Kondominium: Ze względu na historię to mogę polecić:
- Planescape: Torment
- Star Wars: Knights of the Old Republic II The Sith Lords
- Neverwinter Nights 2 Maska Zdrajca
- Shadowrun Dragonfall Director's Cut
- Shadowrun Hong Kong Extended Edition
- Pillars of Eternity 1 + White March
- Tyranny + Bastard's Wound
- Torment: Tides of Numenera

Poza Planescape: Torment, Torment: Tides of Numenera i Shadowrun Hong Kong musisz się
@Obywatel_Kondominium: Divinity: Original Sin ma strasznie słabą historię w dodatku opowiedzianą w nieciekawy sposób. Oczywiście fabuła jest kwestią subiektywną, bo każdy ma inny gust. Komuś bardziej podejdzie filozoficzna podróż przez plany egzystencji w Planescape: Torment, dla kogoś innego to będzie nudne i bardziej sobie będzie cenił sztampę ratowania świata w Dragon Age Origins.

Spróbuj Torment: Tides of Numenera. Tam w zasadzie nie ma walki tylko jest mechanika kryzysów. Może ze 3x
@Silvaren: No właśnie tak ogólnie sprawdzając wydaje mi się, że Torment może być dużo ciekawszy. Jest też tańszy i do około 40 godzin, więc też wezmę to pod uwagę. Najchętniej gdyby nie cena Divinity 2, to ograłbym Pillarsy ale mechanika walki mnie odrzuca ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedyś próbowałem w Icewind Dale i nie dałem rady. Turowy system by mi dużo bardziej siadł.