Wpis z mikrobloga

Z uwagi na zawirowania życiowe niemal zapomniałem (a właściwie zapomniałem) o tym, że 18 maja Graj Po Polsku obchodzi kolejną rocznicę. Mimo że ostatnio zwolniliśmy z projektami, to wciąż pozostajemy najbardziej aktywną społecznością na tłumaczeniowej scenie. Przez ostatnie 11 lat ludzie zgromadzeni wokół GPP wydali kilkaset tłumaczeń (dział z projektami ukończonymi ma 340 tematów). Myślę, że jest to naprawdę niezły wynik.

Pamiętam doskonale, kiedy będąc na drugim roku studiów rozkręcałem forum, wysyłałem maile do aktywnych wtedy na scenie ludzi i działałem, żeby kolejne tłumaczenia mogły się ukazać. W międzyczasie zdążyłem skończyć studia, dwukrotnie zmienić pracę, tyleż samo razy partnerkę : D Dzięki GPP poznałem też mnóstwo świetnych osób z różnych części Polski (i nie tylko) oraz, co dla mnie bardzo ważne, rozwinąć (mam nadzieję) swój warsztat tłumaczeniowy.

Jeśli doczytaliście do tego momentu, to serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i hobbystycznej : )

#chwalesie #grajpopolsku #tlumaczenie #gry #spolszczenia (oraz mój zaniedbywany ostatnio tag) #januszepolonizacji #gpp #angielski #jezykiobce #jezykpolski
  • 4
@CKNorek: I ja dołożę się do życzeń dla Waszej całej ekipy. Naprawdę podziwiam że mimo życia prywatnego i zawodowego potraficie znaleźć czas, zrobić coś pożytecznego, udostępnić to nie biorąc za to złotówki (i jeszcze wysłuchiwać stękań niecierpliwych na dane spolszczenie ;). Oby Wasze poświęcenie i trud zostało Wam odwzajemnione w życiu codziennym. Serdecznie pozdrawiam! :)