Wpis z mikrobloga

2k19 a instagramowe szmule nadal dają #!$%@? o to kto jak się ubiera i co gorsza robią ludziom zdjęcia z przyczajki jak niektórzy ze #spermochlip i z #przegryw tutaj. Takie zachowania zasługują na publiczny lincz, na wyższym poziomie #!$%@? są już chyba tylko ocieracze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #p0lka #logikarozowychpaskow #zalesie
Shredd1e - 2k19 a instagramowe szmule nadal dają #!$%@? o to kto jak się ubiera i co ...

źródło: comment_LCtDRghOi3HEoCjDHK81q8UjtUXaRahm.jpg

Pobierz
  • 53
@SzalonyAndrzej: @Krukzlyy: Tu już nie chodzi o cenę, bo za psie pieniądze też można się ubrać, ale jeśli ktoś się śmieje z innych w kwestii ubioru, a jednocześnie ta sama osoba popełnia podstawowe błędy jak wlaśnie przykładowo markowe ubrania z WIELKIM logo (gdzie powinno się tego unikać, bo ludzie powinni oceniać nasz ubiór, a nie marki, które nosimy), no to wielkie XD
@Meybah: XD Ostatnio w sobotę widziałem jak gościu na luzie chodził sobie w spodenkach, koszulce i klapkach i robił zakupy oraz widziałem te krzywe spojrzenia w jego stronę xDDD


Ale jak jakiś gościu kilka alejek dalej kładł się na ziemię i gadał jakieś bzdury to każdy udawał że go nie widzi xDD
@Shredd1e: bo to wygląda tak - sławne osoby się ubierają jak im się podoba, a wszyscy inni tak jak oni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Prawie nikt nie ubrałby się tak jak na obrazku bo by go wyśmiali ze sie smiesznie ubiera i jest pedałem. Ale jak to zrobił fajny raper z usa to spoko, ekstra styl, fajnie ze ma swoj ( ͡° ͜ʖ ͡°
Mickeyickey - @Shredd1e: bo to wygląda tak - sławne osoby się ubierają jak im się pod...

źródło: comment_YT901TdqfWsbPEw54D4wCz4vIDXYV4oW.jpg

Pobierz