Wpis z mikrobloga

@Freso: Sam miałem sporo patentów w swoich aucie ale wiedziałem że pójdzie na szrot więc miałem to w dupie bo to auto było moje i tylko moje. Jednak jak ktoś robi fuszerę i sprzedaje to pownni go gwałcić murzyni przez miesiąc.

1.Bagażnik na linkę - #!$%@?ł się przycisk a stwierdziłem że i tak by nikt nie okradał tego auta to po co zabezpieczać
2. Wydech cały osmolony
3. Brak wydechu przez
@BaJoJaHa: dwa lata temu kupiłem drzwi za 80zł bo nie opłacało się naprawiać rozjechanego mechanizmu - w tym wypadku tez polecam kupić drugie i przełożyć. Fajne autko, nadal mam jako drugie bo nie opłaca się sprzedawać w cenie złomu a eksploatacja i gaz kosztują grosze
@Freso
@Niebadzlosiem

ten numer z szybą już mnie tylko rozśmieszył, po tym jak wcześniej miałem problemy z silnikiem które skończyły się w sumie na 2k. Dopiero po jakimś czasie okazało się, że debil wsadził bagnet oleju z innego auta, żeby tylko był jakiś (a był dużo krótszy) i co za tym idzie zalałem ten silnik olejem dużo ponad miarę...
@NeonoMC: u mnie też jest jako drugie, żeby gówniaki rozwozić i ewentualnie na zakupy. Tanie w eksploatacji i to jeszcze jedno, z tych przy których można coś samemu zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)