Wpis z mikrobloga

@kasztan_: Huur duur zaraz Ci napiszą, że jak kogoś stać to sobie kupuje, jego kasa biedaku xD
@WujekRada: Nigdy nie mogę pojąć o co chodzi z drogą modą. Trampki Gucci za 4 tys czy jakiś t-shirt Phillip Plein za 1,8 tys zł. Jak kupujesz cokolwiek innego z półki luksusowej to najczęściej ma właściwości uzytkowe czy wizualne jakich nie ma nic innego i cena jednak jest pochodną jakości. Np. auto Porsche
@WujekRada: Jedyne co bym zrobił z tymi butami - sprzedał i kupił sobie całą masę dobrych markowych ciuchów. Nawet jakbym był milionerem to szkoda by mi było kasy na takie buty. Serio te buty wyglądają kiczowato. Za te Pumy zapłaciłem 180 zł nówki, wygodne, bardzo dobrze wykonane i się dobrze prezentują na stopach. Już rok je mam i wyglądają jak nowe.
Pobierz
źródło: comment_cCGYBcT9jS2yRmt0BQl94d8Km6UPZSmB.jpg
@WujekRada coś kojarzę, że to chyba któryś twój Post z produktami od nich więc domyślam się, że to po prostu twoje hobby, jak jak niektórzy zbierają nie wiem znaczki czy modele czołgów i też płacą za nie fortune to spoko, każdy robi co lubi , jeśli nie i ciulasz złotówki na te ciuchy żeby zrobić zdjęcie i wrzucić na wykop insta itp ( a jarasz się z tym, bo kto normalny wrzuca
@WujekRada: zupełnie szczerze, nie załozyłbym tego nawet, jakby kosztowało 50zł. Serio.

Ale jak Tobie sie podobają i Cie stać- prosze bardzo.

ps
szczególnie żenadłem na widok tego wielkiego napisu. Po co on tam potrzebny? Żeby kazdy widział, ze stac Cie na drogą marke? Kojarzy mi sie tylko z Sebkami na dyskotece i ich koszulkami z wielkim oczojebnym napisem NIKE, HUGO BOSS itp.
@PiersiowkaPelnaZiol a z ciekawości dopytam, jak z trwałością takich butów za te 7 czy 8 stówek? Męczy mnie to że choćbym miał jakieś Timberlandy, które myślę że w segmencie trochę tańszym niż piszesz, to i tak mi się rozwalą po jakimś roku noszenia, czasem może więcej. Jaka firmę polecasz, nie tylko do butów z górnej półki, ale tej bardziej powszechnej, powiedzmy okolice 300
takie sobie, a cena? buty dla specyficznego targetu, aka dzieci bogatych ludzi, ot co, niczym sie nie różnia od adasiów za 300zł w kwestii materiałów i wykonczenia, co zresztą mirek wyżej przedstawił, czyli o 3k za dużo.
@JBFC: xDDD niech to leci w goronce.
@WujekRada: Znajoma ma zajoba na punkcie Gucci, i jak kogoś stać, to spoko, nie będę komentował ceny, ale czemu te rzeczy są tak po prostu brzydkie? Kanciate, bez stylu jak jakiś żart...