Wpis z mikrobloga

@LetMeStay nie. Dziwne jest myślenie, że ktoś ogląda serial tylko dlatego, że inni oglądają. Ja jak się dowiedziałem że kręcą serial to się jaralem jak.. No po prostu bardzo. Byłem akurat po lekturze wszystkich książek które wyszły do wtedy.
  • Odpowiedz
@jerekp: Ja się przyznam że z 2 lata temu próbowałem obejrzeć, ale po pierwszych 15 minutach pierwszego odcinka zasnąłem. Potem próbowałem też przeczytać książkę i po ok 80 stronach wysiadłem. W ogóle mnie nie interesowało co będzie dalej. Żeby nie było- zdarzały się książki, że jak mnie wciągnęły to męczyłem je równo przez 20 godzin żeby skończyć w jeden dzień xD
  • Odpowiedz
@LetMeStay ja nie oglądam gry o tron ani żadnych avangersów, bo nie interesują mnie bajki o smokach i superbohaterach.
Za to takie narcos, breaking bad albo rodzinę soprano to potrafię oglądać po kilka odc dziennie
  • Odpowiedz
Nie oglądałem ani jednego odcinka, ale po tym co sie dzieję z ostatnim sezonem (czytam ma mikro) rozumiem, że nie ma sensu?
  • Odpowiedz
  • 1
@jacekwst ja oglądałem zanim był hype na to i mi okropnie podeszło. tak 5 sezonów jest naprawde zajebiste. Potem serial rozjechał się z książką i mamy to co mamy
  • Odpowiedz