Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie uzależnieni od alkoholu rzucają go całkowicie, a nie np. tak, że piją co tydzień lub co 2 tygodnie jak normalni ludzie. Może dlatego, że po prostu nie potrafiliby tak i chlaliby codziennie? W każdym razie gratulacje i wytrwałości życzę Mireczku! :)


@majkkali: Bo tak się nie da. To jest nałóg, zamiast jednego piweczka wjeżdża ciąg nawet nie wiadomo kiedy. Dla nas zdrowych to jest trudne do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie uzależnieni od alkoholu rzucają go całkowicie, a nie np. tak, że piją co tydzień lub co 2 tygodnie jak normalni ludzie. Może dlatego, że po prostu nie potrafiliby tak i chlaliby codziennie? W każdym razie gratulacje i wytrwałości życzę Mireczku! :)


@majkkali: Bo tak się nie da. To jest nałóg, zamiast jednego piweczka wjeżdża ciąg nawet nie wiadomo kiedy. Dla nas zdrowych to jest trudne do
@Bomfastic: A jakie są półśrodki? Nie spotkałam się z myśleniem ,,skoro raz wypite to odwyk jak krew w piach" tylko raczej usprawiedliwanie się, że przecież nic się nie stało jak wypił i w sumie jeszcze raz się napije bo przeciez sobie radzi i poradzi, jutro już nie, ale dzisiaj jeszcze się napije. I tak robi sie tydzień, dwa, różnie. Może zależy od osoby, to są moje obserwacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AgniechaWykopuje: tak jak pisałem, zależy od człowieka i rodzaju alkoholizmu. Jeżeli ktoś sobie wypija po dwa piwka dziennie to oczywiście, że to co przedstawiłem nie ma sensu.

Natomiast jeśli mówimy o ludziach, którzy wpadają w tygodniowe cugi upijania się dzień w dzień do nieprzytomności. To schemat przedstawiony przeze mnie wcześniej jest możliwy.

Kluczową sprawą jest znalezienie "zapalnika".

W każdym razie, temat nałogów jest skomplikowany, gdyby było inaczej, to ludzie po odwyku