Wpis z mikrobloga

Elo
To juz 217 dzien jak nie pale. To byla swietna decyzja. Nie jestem juz niewolnikiem nalogu i chociaz rozumiem czemu inni pala, to jest mi ich szkoda ze nie widza swojej glupoty.
Jakie sa tego korzysci? Same korzysci, nie #!$%@? jak gowno, nie mam kaszlu, jestem mniej zestresowany, nie przytylem, a wrecz zrzucilem kilogramy, jestem w dobrej kondycji, poprawila sie cera, finansowo nie czuje zadnej roznicy ale to nie bylo moja motywacja. Nie widze zadnego powodu by ktokolwiek musial palic.
Zachecam wszystkich palacych do zerwania z nalogiem. Jest to naprawde latwe, wystarczy przestac palic xD
Kolejny update jak stuknie rok.
#365nosmoke #zdrowie #papierosy
M.....5 - Elo 
To juz 217 dzien jak nie pale. To byla swietna decyzja. Nie jestem juz...

źródło: comment_E6QLSvQAVR2DbqlZJpJuLsFqSq4zwSuB.jpg

Pobierz
  • 72
@Marcinw3105 Nie chce cię porównywać do siebie, ale rzuciłem przeszło dwa lata temu, jak przez rok mnie nie ciągło tak ostatnio wypaliłem kilka bo myślałem ze mnie rozniesie, zapamiętaj ten stan jak się czujesz i jak przyjdzie chwila słabości to się nie poddawaj. Powodzenia
@Marcinw3105 gratulacje mireczki, u mnie będą już 3 lata, 4 miesiące i 2 dni (od 19 stycznia 2016). Po prostu nie kupiłem następnej paczki i twardo odmawiałem znajomym :) miałem co prawda ogromną chęć ponownego zapalenia po 3-4 miesiącach i wracało to tak przez następny rok co kilka miesięcy, ale potem śniły mi się koszmary, że się złamałem i zapaliłem. Następnego dnia już mi przechodziło, teraz już nie wyobrażam sobie zapalić tego