Wpis z mikrobloga

Elo
To juz 217 dzien jak nie pale. To byla swietna decyzja. Nie jestem juz niewolnikiem nalogu i chociaz rozumiem czemu inni pala, to jest mi ich szkoda ze nie widza swojej glupoty.
Jakie sa tego korzysci? Same korzysci, nie #!$%@? jak gowno, nie mam kaszlu, jestem mniej zestresowany, nie przytylem, a wrecz zrzucilem kilogramy, jestem w dobrej kondycji, poprawila sie cera, finansowo nie czuje zadnej roznicy ale to nie bylo moja motywacja. Nie widze zadnego powodu by ktokolwiek musial palic.
Zachecam wszystkich palacych do zerwania z nalogiem. Jest to naprawde latwe, wystarczy przestac palic xD
Kolejny update jak stuknie rok.
#365nosmoke #zdrowie #papierosy
Pobierz M.....5 - Elo 
To juz 217 dzien jak nie pale. To byla swietna decyzja. Nie jestem juz...
źródło: comment_E6QLSvQAVR2DbqlZJpJuLsFqSq4zwSuB.jpg
  • 72
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcinw3105: gratki! Mi brakuje miesiąca i 4 dni do 3 rocznicy bez papierosa, choc w moim przypadku przyniosło to w sumie tyle samo złego (w postaci problemow ze zdrowiem) co dobrego, ale po takim czasie wiem, że to była dobra i jedyna słuszna decyzja( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Marcinw3105: @ahura_mazda: szanuje Mireczki dwa lata here mi pomigła tabaka ale co nos przez to przeżył to pewnie do dzisiaj śluzówka nie ta. Tym niemniej mysle ze zasteocza terapia nikotynowa w sensie jakies gumy albo tabletki moze miec dobre skutki dla ludzi u ktorych objawy odstawienne sa silne. Bardzo szybko czlowiek zauwaza, ze nie chodzi o papierosa tylko o nikotyne we krwi, ale nikotyna z tabletek orzenika do krwii wolniej